Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elmondjátok ismerkedés során,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjátok ismerkedés során, hogy mennyi a fizetésetek?

Figyelt kérdés
Gondolok itt az ismerkedés első pár hónapjára, randizgatásra. Azaz amikor még nem jött létre a párkapcsolat.

2023. jún. 27. 11:03
A kérdező szavazást indított:
Férfi vagyok, igen.
Férfi vagyok, nem.
Nő vagyok, igen.
Nő vagyok, nem.
61 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
3%
Mindegyik vagyonnyilatkozatot kér,legkésőbb a második randin,szóval igen.
2023. jún. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Nem, ha konkrétan rákérdeznek nem feltétlen fogom titkolni, de amúgy legtöbbször olyan szokott szimpatikus lenni, aki nem kérdez rá, mert nem fő szempont neki.
2023. jún. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%

Felpontozók és lepontozók egymás után pontosan egyformán tettük. 😂


Amúgy ha megkérdezi, hogy mennyit keresek pontosan, akkor viszlát, megint más ha azt kérdezi, hogy kb. elég-e ebben a világban, amikor minden drága, de első randin ez egyszerűen nem való. Azt gondolnám, hogy anyagias ember és nincs egymáshoz közünk.

2023. jún. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%
Mondjuk nem értem erre mi szükség, kb az ötödik mondat után lehet sejteni ki hol tart anyagilag.
2023. jún. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Azt én sem értem mi szükség van ennek a megosztására, de itt az oldalon elég sokan azzal jönnek, hogy a fizetésük miatt nem tudnak érdemben ismerkedni, amiből arra következtetek, hog yők nyíltan beszélnek a fizetésükről az első randikon. Ami szerintem kb adavtédelmi öngól, de nyilván kinek mi, van aki a magánéletét is publikusan éli, szóval miért ne lehetne olyan ember, aki a privát információit kiteregeti mindenkinek.
2023. jún. 27. 11:24
 6/17 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem teljesen felesleges, meg közünk sincs egymás fizetéséhez.

Azt be lehet lőni, hogy egy színvonalon vagyunk-e vagy sem, és ezt fontosnak is tartom. A külön kassza híve vagyok, de az nem működik, ha nagy a különbség. Szerintem.

De mindenki úgy csinálja, ahogy neki jól esik.

2023. jún. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%
Erre soha senkinek nem válaszolok, mert az én dolgom. Érdekes módon pont a pasik szokták megkérdezni első vagy második randi alkalmával. Ha nem válaszolok még jobban faggatnak hogy ésa nyári hónapokban, ugye akkor több és mennyivel. Kérdezés nélkül megmondják a sajátjukat is de engem hidegen hagy.
2023. jún. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%

Akinek van egy kis esze az amúgy is ki tudja következtetni abból ha a másik megmondja hogy mi a foglalkozása, hol dolgozik.

Pl ha orvos akkor lehet tudni kb mennyi, vagy ha kezdő pedagógus, vagy IT területen programozó, vagy közalkalmazott stb, stb. Ezeket kb-ra be lehet lőni, ha már valakit annyira érdekel a pénz.

Sosem kérdeztem meg senkitől hogy pontosan mennyi a fizetése. Igaz vagyonközösséget sem vállaltam senkivel.

Ez azokat érdekelhet jobban akik később házasságot, közös gyereket akarnak és ilyen szempontból érdekli őket.

2023. jún. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
85%
Megmondom hol dolgozom és mit. Aztán, ha van esze kb be tudja lőni.
2023. jún. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
79%
Nekem nincs eszem, fogalmam sincs, ki mennyit keres. 😕
2023. jún. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!