Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hogyan alakulhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan alakulhat inkább az a szcenárió, hogy a két félnek az ismerkedés során nagyon sokáig nincs lehetősége lefeküdni egymással?

Figyelt kérdés

Adott két fél, tökéletes az összhang, végtelenül sok a közös téma, egész nap zajlik a beszélgetés. Az egyik fél viszont jelenleg fővárosi, a másik pedig vidéki, ráadásul egyiküknél sem megoldott az ottalvás. Mit okozhat, ha mondjuk akár 2 hónapot is várni kell az első szexre? Találkozók természetesen azért vannak, csak "semleges" helyeken, ahol erre nincs lehetőség (kávézó, étterem, stb).

1) Annyira idealizálja a két fél a másikkal való együttlétet, hogy a valóság csalódás lesz.

2) A várakozás annyira felcsigázza mindkét felet, hogy amikor eljön a lehetőség, elemi erővel tör elő az ösztön és elképesztően vad és szenvedélyes az együttlét.



2023. okt. 27. 22:58
 1/6 Kitana. ***** válasza:
100%
Ha csak ezek az opciók vannak, inkább az első. De nekem a várakozás időtartamától függetlenül legtöbbször valahol a kettő között volt, nem volt kimondottan csalódás, semmi baj nem volt a dologgal, élveztem, de fejben mindig szenvedélyesebb.
2023. okt. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Természetesen lehet írni más opciót is, de nekem alapvetően ez a kettő jutott eszembe.
2023. okt. 27. 23:11
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Szex előtt megunják egymást? Vagy az egyik a másikat, félrenyomogat?
2023. okt. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, ez mondjuk szintén jó pont. Lehet, hogy akkor el se jutnak addig, mert elvesztik közben az érdeklődésüket egymás iránt.
2023. okt. 27. 23:14
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"Mit okozhat, ha mondjuk akár 2 hónapot is várni kell az első szexre?"


Hú az igen 2 hónap. Jujujj

Semmit az égvilágon.

Legalább megismerik alaposan egymást. Nem 1 hét után kotorásznak egymás bugyijába, gatyájába.

Ez nem a kérdező ellen szól.

2023. okt. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a két hónap simán normális, alapból kb. annyit szoktam várni (mondjuk másfél-kettőt).
2023. okt. 28. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!