Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Barátommal szeretnénk szeretke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal szeretnénk szeretkezni nekem ez lesz majd az első, és én nagyon szégyenlős típus vagyok, szégyellem hogy vékony vagyok és semmi mellem nincs. Félek hogy nem fogok neki tetszeni. Hogy küzdjem le ezt.?

Figyelt kérdés

2023. nov. 9. 21:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%
Igyál meg előtte egy üveg bort!
2023. nov. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

Először magadat kell elfogadnod.

Én kb ugyanez voltam, még talán vagyok is. Mellem az van, de lóg és még a bimbi is alul van. Ja és picit megereszkedett annak ellenére hogy 22! Éves vagyok mégcsak.

Addig amíg magadat nem fogadod el nem tudsz teljesen levetkőzni a párod előtt sem és ezt most nem csak fizikálisan értem.

Állj a tükör elé teljesen meztelenül és nézd magad. Nekem ez segített valamennyit.

2023. nov. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

Öhm... szerinted a párod nem tudja, hogy vékony vagy?:D

Vagy úgy gondolod arra számít, hogy amikor leveszed a melltartót, egyszercsak kilöttyen másfél kiló csöcs ami eddig fel volt hajtogatva?:D

2023. nov. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
3-as ezen jót nevettem:)
2023. nov. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
A farka jobban fogja erdekelni , hogy beled nyomja.
2023. nov. 10. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Így van, a punci minden figyelmet magára fog irányítani.
2023. nov. 10. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, majd megszokod idővel, hogy úgy szeret téged valaki, ahogy vagy!
2023. nov. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%

#3:😂😂😂


Én is a válaszon röhögök.



Kérdező tudja, hogy vékony vagy, tudja, hogy nincsenek nagy bögyeid és mégis veled van. Gondolom szerelmes. Akkor szeret kívül-belül, elfogad olyannak amilyen vagy.


Csináljátok sötétben első alkalommal ha jobban megnyugtatna.

2023. nov. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Fajt nagyon
2023. nov. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Na, mesélj kérdező, milyen volt?
nov. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!