Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kell tennie egy normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell tennie egy normális mások szerint csinos, szép arcú lánynak h ne csak az agyilag zoknikat vonzza?

Figyelt kérdés
Vagy olyanokat sodor a sors akinek súlyos anyakomplexusa van, vagy olyat aki semmilyen poént nem vesz, vagy olyat aki képtelen viselkedni.
2010. márc. 19. 18:44
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/123 anonim ***** válasza:
100%
ez velem is így van, nyugi majd egyszer találkozunk a megfelelővel, rögös az út:D 21L
2010. márc. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/123 anonim ***** válasza:
100%
Hahó csajok. Ráérősen. Nem te vonzod az agyilag zoknikat, hanem alapból sok van belőlük. De nőkből is, tanusítom. Végtére is meg kéne találni az igazit nem? Nade milyen legyen? Ti sem tudjátok! De a kérdező már legalább azt tudja mit nem akar: anyakomplexusosrt, betonagyút és olyat sem aki képtelen modorálni magát. Komolyan sajnálom, hogy ennyi kretén pasi van, segítenék ha tudnék, de mindannyiótokat nem szerethetem :)))
2010. márc. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/123 Szesze ***** válasza:
100%
próbálkoz...találkozz pasikkal, s hátha összejön...én is így vagyok, és várom a megfelelőt...18L
2010. márc. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/123 A kérdező kommentje:
én is 21 vagyok de szeretnék végre 1 komoly kapcsolatot. lehet hülyén hangzik de ez a "pasizok bulikban kifulladásig" nekem nem jön be.
2010. márc. 19. 18:49
 5/123 A kérdező kommentje:
18:48 köszi :) am tényleg sok a buta lány is :S
2010. márc. 19. 18:50
 6/123 anonim ***** válasza:
100%
:D első vagyok, nekem is megvannak az elképzeléseim, szerintem lehet hogy túl sok is azért nem felel meg senki... de a lényeg hogy hinni kell és nem szabad erőlködni meg görcsölni rajta.
2010. márc. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/123 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, hidd el rád fog találni a megfelelő :) Veled egy idős vagyok és képzeld, a múltkor férjjel álmodtam. Nem semmi pasi volt, bár élőben is megkapnám :):) Tudom, gyerekes vágy, de akkor is jó lenne :):)
2010. márc. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/123 A kérdező kommentje:
nem gyerekes inkább aranyos :) lehet ciki de én meg azon szoktam gondolkodni h vajon ki az és éppen mit csinál?
2010. márc. 19. 18:56
 9/123 A kérdező kommentje:
nem nem dugolok veled válaszoló... ja kimaradt a kérdés kifejtéséből a szexmániás dughatnék macsónakhiszemmagam típus -.-
2010. márc. 19. 18:58
 10/123 anonim ***** válasza:
73%
Nem ciki :):) Engem is érdekel már a dolog. Mindig is fiatal anyuka és feleség szerettem volna lenni. Amilyen aranyosan gyerekesek az álmaim annyira komoly természetem van. Szóval valószínűleg az ébredő ösztönök okozzák nálunk ezeket a jelenségeket :D
2010. márc. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!