Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha valaki egy párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki egy párkapcsolat elején bevallja, hogy hajlamos lehet a féltékenységre, az azt jelenti, hogy valójában a későbbiekben ez erősen jelen lehet a mindennapokban vagy csak annyit hogy reálisan látja magát és megemlítette ezt a problémát?

Figyelt kérdés
Tehát ha valaki erről említést tesz az ismerkedési fázisban, az vajon azért lehet, mert egyébként tudja magáról, hogy brutálisan féltékeny és ezért már elkezdte ezt az elején adagolni a párjának? Vagy szimplán csak tudja, hogy mik a gyenge pontjai, így elmondta, hogy előfordulhat féltékenység, de tudja, hogy létezik ez a problémája.

2023. nov. 15. 07:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A nőverő betegek soha nem tesznek ilyen kijelentéseket kapcsolat elején.

Hanem pl elmentek valahova megkerdezi miert a pasikat nézel. Kezded magad ugy erezni mint a lovak szorakozohelyen higy csak előre rá csak a párodra nezhetsz.


Vagy megkérdezi minek irkalsz azzal a pasival es magyarazkodsz be kell mutatnod a telodban hogy ez ki az ki amaz ki.


Kiszedi beloled hogy pl csaltál e már meg vkit. Aztán kesobb ezt ellene forditja.

El akar vinni a munkahelyre meg hizni haza akar kiserni mindig hogy tudja zárt helxen vagy es nem mész már sehova.

Egész ejszaka is ha nincs veled, telon kell vele beszélgetni minden energiad leszivja.

Gyakran kér majd videocsetet is.

Az elején mindezt kedvességbe csomagolja.

Kesobb ilyenekért már üt is.

2023. nov. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Abban is lehet valami, amit az 1-es ír, de én azt gondolom, normális ember ilyet nem mond. Egy egészséges kapcsolatban alapvetően van az emberekben némi féltés/féltékenység, de ennek nem ad hangot, elrendezi magában. Ha már előrevetíti, akkor valószínűleg ez feléd is meg fog nyilvánulni, tehát bőven elképzelhető, hogy arra próbált felkészíteni, hogy lesznek ebből vitáitok.
2023. nov. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Én féltékeny típus vagyok, tudom, hogy nem szép dolog, de ez van. Viszont addig nem csapok féltékenységi jeleneteket míg nincs rá okom. Rosszul esik, hogy másokat megnéz úgyis,hogy én szintén megteszem habár tovább nem mennék senkivel ha párom van. Olyan esetben, hogy látom, tudom, hogy továbbment, mint pl. flört "csak barátok vagyunk" címszó alatt kifejtem mi nem tetszik. Tehát adjon valódi okot a másik féltékenységre. Magamból kiindulva így úgy gondolom, hogy egészséges keretek között az. Nyilván a jövő majd eldönti ha adsz neki esélyt. Mindezek mellett azt tartom, hogy inkább legyen az egészséges módon, mint ne, vagy kijelentse bárki, hogy nem féltékeny, de lesi minden mozdulatát a másiknak...
2023. nov. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer volt egy csoda barátnőm, maga a tökéletesség, de olyan féltékeny volt, hogy egy év után elmenekültem tőle!

A féltékenység minden normális kapcsolatot megöl!!!

Azonnal lelépek, ha a féltékenység szele megüt.

Ráadásul én nem vagyok féltékeny: ha valaki félre akar menni, akkor félre is megy, hiába hisztiznék...

Ordibálással senkit sem lehet megtartani! Engem biztos nem.

Ezért a kérdezővel soha nem mennék bele egy kapcsolatba.

2023. nov. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
Amig a no a ferfiakkal nem flortol es nem ad nekik felreertheto jelet tudja hogyan kell kapcsolatban levonek viselkednie nem vagyok feltekeny.
2023. nov. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%

#5 Ki dönti el, hogy mik a jelek? Mert sok férfinak már az is "jel", ha valaki felvesz egy térdig érő szoknyát.

Rég rossz, ha a férfi diktálja a feltételeket, hogy mikortól lesz féltékeny.

2023. nov. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Attól függ hogyan mondja. Ha nem egyértelmű, megkérdezem, mit jelent ez számára.
2023. nov. 18. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
Különbség van "egészséges féltékenység", és beteges féltékenység között... Jobb, ha a kapcsolat ismerkedős fázisába ez kiderül, ki mit várjon el a másiktól! Szerintem egy kapcsolatban a bizalom egy "alap", aki mást mond az pedig minek is van kapcsolatban?! 🤔🤷‍♀️ 33/N
2023. nov. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%

Én úgy mentem bele a jelenlegi kapcsolatomba, hogy mondtam az elején, hogy a féltékenység sajnos gyenge pontom, hajlamos vagyok rá. Azért mondtam ezt, mert az előző kapcsolatomban féltékeny voltam, viszont a mostaniban még egyszer sem, és már együtt vagyunk pár éve.

Úgyhogy ez kapcsolatfüggő, de az igaz, hogyha most a párom hirtelen elkezdene flörtölgetni nőkkel, akkor valszeg féltékenyebb lennék, mint az "átlag". De nem tenne ilyet, hasonló az értékrendünk.

dec. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Van egeazseges feltekenyseg meg van a beteges. A beteges az azt jelenti ha ez allando...
dec. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!