Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti randiznátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti randiznátok egy ilyen lánnyal vagy mire véljem ezt az egészet?

Figyelt kérdés
Pár hónapja szakított a barátjával, régóta barátok vagyunk,de én többet érzek iránta ezt ő is tudja. Azt mondta lehet köztünk valami, de nem most, mert még nincs túl a kapcsolatán, viszont testi igényei neki is vannak így van 2 olyan barátja akiknek tud szólni ha már nem bírja tovább szex nélkül. Azért nem velem csinálja, mert még nem áll készen kapcsolatra és ha lefeküdne velem tudja, hogy utána féltékeny lennék. Szerinte várjak pár hónapot, közbe heti szinten többször lógunk együtt és elmeséli milyen volt a másikkal... :S

2017. szept. 12. 15:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%
Én kifejelném a g**ibe biztos.
2017. szept. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
Na ez a csaj felejtős, nőként mondom
2017. szept. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%
Elmennétek sütizni, ő elmesélné, milyen volt a két pasival, és nagyokat nevetnétek közben. Én látok benne fantáziát.
2017. szept. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%
Barátnak sem kellene. Konkrétan a szemetesládája vagy, de azért hiteget. Istsnem, mennyire vakok a szerelmes emberek...
2017. szept. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Randizna a halál ilyen riheronggyal. Komolyan 30 évesek vagytok?
2017. szept. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Ő 28 éves én 32 vagyok, körülbelül 10 éve vagyunk barátok, de eddig ezt az oldalát sose ismertem meg.

Barátnak tényleg tökéletes volt, de ahogy ezt a + infót megtudtam, hát nem tudom, hogyan reagáljam le a dolgot

2017. szept. 12. 16:25
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Én már rég elfelejtettem volna a helyedben.
2017. szept. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha lelki szemetesláda akarsz lenni, hát hajrá. Én a helyedben éles vonalat húznék, vagy csak barátok vagytok, és akkor nem tartozik rád a szexuális élete, vagy összejöttök, de akkor értelemszerűen nem más fazonok tömködik a csajt.
2017. szept. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
89%
Bocsi, de ezt így barátságnak sem nevezném. Undorító, hogy tudja, hogy hogy vagy vele, aztán még be is számol, hogy másokkal milyeneket dugott. És még várj is rá. Ott röhögném pofán.
2017. szept. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A legrosszabb ***** válasza:
100%

"... testi igényei neki is vannak így van 2 olyan barátja akiknek tud szólni ha már nem bírja tovább szex nélkül..."


"Azért nem velem csinálja, mert még nem áll készen kapcsolatra..."


"... heti szinten többször lógunk együtt és elmeséli milyen volt a másikkal..."



WAKE UP, BRO! Te egy friendzone-olt faszi vagy a csaj életében.

2017. szept. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!