Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha én nem féltékenykedek, jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én nem féltékenykedek, jól bánok vele, stb van rá esély, hogy jobban mellettem marad?

Figyelt kérdés

Lényegében van egy srác akivel ismerkedünk. Kicsit fura a személyisége, és alapból nagyon féltékeny típus vagyok. Volt kapcsolatom ami ez miatt ment tönkre.

Ő elég barátkozós, nyitott személyiség. Én nem és ez miatt is félre tudnám érteni ha pl egy lànnyal akárcsak szóba áll. Nem olyan vészes a helyzet mint a többi kornunkbeli srácnál, hogy több lánnyal is kavar, csak én nem vagyok ilyen közvetlen az emberekkel és sok mindent képes lennék félre érteni a viselkedésében.

Valamilyen szinten ismerem az egyik exét és vele pl azért ment tönkre a kapcsolatuk mert a csaj is olyan személyiség volt mint én, és mindent félre értett, féltékeny volt mindenkire.


Vajon ha én lazábban venném (természetesen bizonyos keretek között), nem csinálnám a féltékenységi jeleneteket, törődnék vele.. akkor lenne szerintetek esély rá, hogy a mi kapcsolatunk nem menne ez miatt tönkre, és esetleg tovább kitartana mellettem mint az előző csaj mellett? (Amúgy vele is egy évig voltak együtt)


Csak feltételezésképp kérdeztem ha esetleg úgy alakulna a dolog.


Szerinte, és ahogy láttam nagyon rossz hatással van rá ha valaki féltékenységi jeleneteket rendez pedig állítása szerint nem lenne oka rá..


21/l és 23/f



2018. okt. 19. 22:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorlatilag megválaszolod a saját kérdésedet. Nyilvánvalóan amellett a nő mellett maradunk, aki kedves, törődik velünk és nem rendez féltékenykedési jeleneteket.


Mi tehát a kérdésed? :D

2018. okt. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Tegyél félre mindent,ami féltékenység! Nem adott râ okot,szeretitek egymàst. Testi és lelki viszonyotok ugy lehet teljes,ha nincs hiszti,csak megértés és nem gyanakvó kérdezgetés. Meglâtod,lesz eredménye ha adsz neki egy kis teret. :)

27/L

2018. okt. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt ugye nem kérdezed komolyan? Az undorító féltékenykedésedre az összes kapcsolatod rá fog menni, mert normális ember nem tolerálja és nincs az a szerelem, ami kompenzálni tudná azt a poklot, amit a bizalmatlanság okoz egy kapcsolatban. Tedd rendbe az önértékelésedet, aztán majd utána gondolkozhatsz kapcsolatokon. Nincs olyan, hogy "féltékeny típus", ez egy elég súlyos jellemhiba és kötődési zavar és a te felelősséged megszabadulni tőle.
2018. okt. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!