Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért változott meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért változott meg?

Figyelt kérdés

Vagy kifogtam egy bolond szélhámos pasit,vagy ennyire egocentrikus bolond lenne ez pasi?

A történet a következő!

Nyáron ő jött, oda hozzám, hogy meg akar ismerni, mert elsőre megtettszettem neki. Nem szokásom az e fajta ismerkedés, de mivel elsőre megtetszett nekem is, hamar belementem az ismerkedésbe és randizásba. A szex az valami fanatikus volt vele, minden egyes talalkozásnál az ágyba kötöttünk ki.

Csak egy baj van, hogy parfüm mániás a pasi.

Megkért, hogy vegyek neki egy parfümöt a parfüm valami 80-90 ezer Ft között volt, én nem vettem meg, mert nő létemre nekem nem szokás a pasinak ajándékot venni csak 6 hónap után vagy karácsonykor, vagy valami különleges alkalom céljából mint pl valentin nap.

Én nem vettem meg neki a kért a parfümöt, ezért felháborodott.... és közölte ha nincs parfüm nem találkozik többet velem....

Jó oké... szarul esett, hogy ezt mondta... de úgy voltam vele leszarom lehet, hogy csak én vagyok régi módi megveszem neki a parfümöt.

Rá 3 hét múlva megint elő állt, hogy vegyek neki egy drága parfümöt....

Vettem neki egy hamisat, és a hamis is 40.000 Ft volt és az illatta is jó volt... ezért közölte velem, hogy mégegyszer nem akar velem találkozni.

Mondtam neki jó oké, ezt már múltkor is mondtad, vettem neked egy drága parfümöt, mert érzelmileg zsaroltál add vissza mindkét parfümöt nekem, vagy utald vissza az árat.... ez után letiltott...

Megmomdtam neki szerintem egy csaló, aki csak szexet és drága parfümöt akart tőlem.....


Egyébként gazagként ismettette meg magát a pasi, de ami világba semmi sem arany ami fénylik 4 hónapig voltunk együtt... 4 hónapja ismerem...

De akkor is bűzlik ez a parfümös téma ...

Néha úgy éreztem mintha más lányokat is hülyítene és csak egy csaló ... velem például parfümöt vetett egy másikkal például ruhát....


2023. nov. 16. 00:42
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
A kérdés az miért változott meg , a hamis parfüm lehett az oka? Mert előző héten még reggelekig szeretleztünk egymással...
2023. nov. 16. 00:45
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

"közölte ha nincs parfüm nem találkozik többet velem...."


Én nem értem, hogy ez után a mondat után minek álltál vele szóba és aláztad meg magad ennyire.

2023. nov. 16. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen a parfüm az oka. Igen egy szélhámos és igen becsapott.
2023. nov. 16. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%

Csak le akart nyúlni. A parfümöt is biztos továbbadta, hogy legyen belőle plusz pénze is.


Ez egy csaló, aki kihasználta a naívságodat.


Nem vettem volna neki parfümöt, hanem otthagytam volna a p.csába.

2023. nov. 16. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Noren1989 ***** válasza:
84%

Am vótmà.


Ahogy a femtiek írjàk, sima, lehúzós szélhàmos az ürge.


Én ennél a kérésnél kivàgtam volna.


Ugye jól emlékszem, emellé gazdagnak adta ki magàt a frici?

2023. nov. 16. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez vagy kamu vagy a h@lyébbnél is h@lyébb vagy 😁😁
2023. nov. 16. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
"Vagy kifogtam egy bolond szélhámos pasit,vagy ennyire egocentrikus bolond lenne ez pasi?" Te sem vagy 100-as.
2023. nov. 16. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
72%
Tanulópénz...
2023. nov. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Lehet felkéne jelentsem biztos sok nővel eljássza ezt.....


Egyébként azért foglalkoztam vele, mert lenyomotam tényleg gazag és tényleg tetszett...

Válogatós vagyok és pont tetszett....

Az ölelése, és a csókja őszintének tűnt.....

Egyébként onnan jött ez egész parfümös hülyeség, hogy azt hazudtam neki külföldön vagyok bizonyos okokból kifolyólag és ő úgy vele ott olcsóbb a parfüm hozzak neki

2023. nov. 16. 09:13
 10/17 anonim ***** válasza:
35%
Vmikor volt olyan film aminek a cime a parfum. Az is vmi pasirol szol en nem lattam de lehet a pasi igen
2023. nov. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!