Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak ha a csaj már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a csaj már 2x le mondta a találkozást?

Figyelt kérdés
Már másodjára mondja le a randit mert egyszer állítólag fáradt volt meg nyűgös és senkihez nem volt kedve, másodjára meg állítólag a barátnőjével megy valahova. Mit tegyek? Hagyjam az egészet?
2023. nov. 17. 09:48
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Off. Én ha randira készülök és érdekel a másik, nem fogom lemondani, főleg azért nem, hogy kávézgathassak valamelyik barátnőmmel. Nagyon indokolt esetben mondanám csak le. Ne alázd magad, hagyd a ...-ba.
2023. nov. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Véletlenül mégse érj rá. Mond azt, hogy bocsi, már mással találkozok. Ne gondolha már azt, hogy neked kiváltság vele lenned. Én amúgy ugyan így jártam, mint te tavaly. Csak annyi, hogy én nő vagyok. Eljátszotta a nyomorult 2x is. Amikor harmadjára akarta, akkor mondtam neki, hogy bocs nem, ma programom van. Töltöttem fel fb. történetbe egy közös képet a fiú kollégámmal, aki igaz, hogy meleg, de ezt neki nem kell tudnia. :) Az ilyen több vasat tartok a tűzben, szórakozós kreténekkel, legyen nő v férfi így kell bánni. Kicsit az egojukba kell taposni.
2023. nov. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
#12: ez se sokkal jobb...
2023. nov. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
Menj oda es du*d meg a baratnojet.
2023. nov. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Már az elsőnél lekoptattam volna a francba. Lol, depikés vagyok ma, nincs kedvem az emberekhez, jajj… Magyarul leszar téged (is), aki elvileg érdekli. Fuhh, ez tényleg tömény szánalom, azon felül persze, hogy rohadt megalázó.

Aztán meg hogy valamelyik barinőcskéjével rihegni-röhögni is fontosabb, mint veled találkozni, azzal az emberrel, akit egyszer már gusztustalan indokkal lepattintott (és aki ugye elvileg még mindig érdekli), az már tényleg a pofátlanság és a tiszteletlenség csúcsa.

Persze, most bizonyára unatkozik és előkerült. Ezt is simán le fogja mondani szerintem, de ha esetleg nem, te akarsz ismerkedni, pláne kapcsolatban lenni olyan emberrel, akinek csak akkor kellesz, ha épp nincs más dolga?

2023. nov. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
13. Miért is? Az ilyenekkel szerinted hogyan kell viselkedni, ha felültet? Szerintem meg lehet jelezni, hogy nem körülötte forog a világ, nem kiváltság vele randizni.
2023. nov. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
Tuti hagynám
2023. nov. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Én hagynám. Jó akkor 19 évesen én másképp gondolkodtam és volt már olyan hogy egy lány 4. alkalommal mondta le a találkozót ilyen olyan indokokkal és az 5. találkozót is kivárta türelemmel de úgy voltam vele hogy az az utolsó esély, ha azt is lemondja vagy elkezd valami kifogásokat gyártani akkor végeztem. Azt nem mondta le viszont elég rövidre zárta a randit, meg nem is volt olyan beszédes sem. Aztán hasonló dolgok meg estek más lányokkal is, és kb a sokadik ilyen után döntöttem el hogy velem egyik sem fog szórakozni. Egy esélyt mindenkinek adok, tehát ha egyszer lemondja akkor oké, de ha másodjára akkor utána hagyom, még akkor is ha könyörög egy újabb találkozóért, és ha nagyon akarja akkor engedek egy kicsit, de sokszor ennek sem volt értelme.

Aki komolyan akarja a találkozót akkor eljön vagy nagyon nyomós indokkal mondja vissza, de olyat én nem tapasztaltam eddig. A jelenlegi barátnőm mindig eljött, egyszer sem mondta le a találkozónkat, még akkor is eljött amikor nem érezze jól magát, de nem akarta már az utolsó pillanatban visszamondani mert szerinte az milyen már. Ezt a hozzá állást értékelem és én mondtam akkor hogy menjen haza, pihenjen inkább és majd bepótoljuk, és még neki volt lelkiismeret furdalása, amit szintén nagyra értékeltem hogy még így is fontosnak tartotta a dolgot és nem rázott le csak úgy, ebből vettem le hogy őszintén akar valamit, és nem csak jófejségből vagy szórakozásból.

2023. nov. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
En ha hosszabb ideje beszelgetek egy csajjal, es latom a kemiat, legalabbis en adom a kemiat es kapom a (latszolagos?)kemiat szinten, egy jo ideje mar, es megbeszelunk egy randit, majd nem jon el ugy, hogy beterveztuk egy biztos napra, es azt mondja erre, hogy nem er ra mert talalkozik a baratnojevel, akkor en helyben torolnem mindenhonnan es johet a kovetkezo.
2023. nov. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

LAPÁT utca harmincnégy,

Kérdező,most OKOS légy !

2023. nov. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!