Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak ha a csaj már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a csaj már 2x le mondta a találkozást?

Figyelt kérdés
Már másodjára mondja le a randit mert egyszer állítólag fáradt volt meg nyűgös és senkihez nem volt kedve, másodjára meg állítólag a barátnőjével megy valahova. Mit tegyek? Hagyjam az egészet?
nov. 17. 09:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
56%

Attól függ egyéb téren mennyire érdeklődő, meg mennyire lehet vele tartani a kapcsolatot.

Bár kicsit hülye indok, ha nem jön össze 1-2 héten belül, akkor jobb offolni és felesleges a lyukas köröket futni.

nov. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
100%
Én lány vagyok, de ha valakivel akartam találkozni akkor már nagyon vártam, el is mentem. Egyszer lemondja, oké, de hogy másodjára az már felettébb furcsa, főleg, hogy tudta gondolom az időpontot. Ha magamból indulok ki, akkor hagyd szerintem.
nov. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Elég egyértelmű. Ez bizony off, csak nincs gerince megmondani.
nov. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Még egy harmadik próbát talán megér.


Azt már mindenképpen tudasd vele, hogy ez lesz az utolsó próbálkozásod. Aztán jobb lesz tényleg búcsút mondani egymásnak.


Vagy egyáltalán nem érdekli semmilyen randevú, vagy Te nem vagy elég szimpatikus a számára. Esetleg befolyásolhatja a környezetében valaki - vagy valakik az ítélőképességét.


Hány évesek vagytok?

nov. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Nem érdemes egyetlen embernél leragadnod. A húszas évek még lehet bőven a "szárnypróbálgatás" ideje. A mai világban főleg.


Nem keseredek el igazán, ha visszagondolok, hogy nekem nőként miért nem sikerült semmilyen tartós párkapcsolat akkor. (A húszas években.)


Ma már biztosan tudom, hogy más életfeladatom lett volna.

nov. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Hsgyd a francba. Te is vonzóbb vagy a számára ha nem vagy csicska és érzi, hogy nem szórakozhat veled kedve szerint. Azt kell éreznie, hogy elszalasztott egy jó lehetőséget. Írd meg neki, hogy te nem erőlteted a dolgot. Ha nem akar talizni akkor nem kell. Ezután pedig ne is keresd. Ha véletlen majd ő aksr talizni akkor jöjjön ő a te közeledbe. Mai világban a ribiknek ez kell, hogy minnél jobban leszard őket. Sajnos már ez van.
nov. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Most komoly? Legalább a beteg nagyira hivatkozott volna...

Megnézném melyik, neki valóban tetsző csődörnél mondaná le ilyen szánalmas indokokkal.

És jól írták. A nőkben szánalmat kelt a nyomulás.

nov. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
19evesek vagyunk, most irt hogy mégis találkozzunk (stilusombol észre vette hogy ez már nem tetszik nekem). Offoljam vagy ne?
nov. 17. 11:02
 9/23 anonim ***** válasza:
Ne offold. Csak ne azonnal válaszolj és kicsit legyél flegma.
nov. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba. Milyen lenne, ha összejönnél vele? Ott vársz a mozijegyekkel, ő meg benyőgi, hogy most megy a kedvenc sorozata?
nov. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!