Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Számotokra “red flag” ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra “red flag” ha randizáskor kiderül hogy a másik fél vegán?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk annyira komolyan veszi a veganizmust hogy gyilkosnak nevezi a húsevő embereket, és kizárólag csak vegán élelmiszereket vásárol.

2023. nov. 19. 15:42
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
62%
Nem mert Én sem eszem húst
2023. nov. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
88%

Nem red flag, szerintem nincs baj azzal, ha valaki vegán, viszont én húsevő vagyok nagyon. És nem fogok lemondani róla. Minden étkezéskor eszem húst, direkt húsos ételeket főzök.


Biztosan belemennék egy kultúrált vitába, hogy miért csinálja és miért ennyire fontos neki.


Ha nem "térít", csak ez a preferenciája, akkor nincs gond. Persze nehezebb randit szervezni, nem tudunk egyfélét főzni, tehát rengeteg kompromisszummal járna.


Ha engem is megpróbálna vegánná vagy legalább vegává tenni, na az már red flag. De ez igaz bármivel kapcsolatban. Ne erőltesse rám senki a világnézetét (életmódját, vallását stb)


Van párom és hozzám hasonlóan étkezik.

2023. nov. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
47%

Igen. Red flag, ha valaki nem fogja fel a testi szükségleteit és adottságait (pl. a fogazatát). Továbbá az is, ha ilyen messzemenően ítélkezik, másokat gyilkosnak titulál. Az ilyesmire én nagyon figyelek, hogy ne tegyem, kapcsolatban se tudnám megszokni.

Az esetleges térítés pedig végképp elüldözne.

2023. nov. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
83%
Szinte csak húst eszek. Keressen magának szintén vegán partnert.
2023. nov. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
78%

Valószínűleg ha gyilkosnak nevez, randiig se jutunk el, hiszen miért akarna egy gyilkossal találkozni?


Ilyen erővel ő megeszi az állatok elől a kaját és éhezteti őket, jó móka lenne beszélgetni. 😀

2023. nov. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
81%
Aki ilyet mond, azzal agyilag valami nem stimmel, így igen, red flag. De nyilván ha ez lenne a szitu, akkor én is red flag lennék neki, hisz szerinte gyilkos vagyok. Úgyhogy ez mindkét részről gáz lenne szerintem.
2023. nov. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
93%
Amig engem.nem akar leszoktatni a husevesről, addig nem erdekel
2023. nov. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
81%

Gyilkos? Red flag, igen.

Én nem értek egyet a vegán életmóddal, de még egyet se bélyegeztem tehénnek.

2023. nov. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
33%

Nem, több ismerősöm is ilyen.

Én evészetileg.....végülis mindegy, ha áttérít a veganizmusra, belemegyek.

Annyira nem fontos számomra az étkezés milyensége.

Ne legyek beteg, annyiból.

Lehet pótolni manapság már simán a húsokat mindenféle aminosavval, fehérjével.

Én is simán lebüdösparasztozom az ilyen vidéki állattartókat.

2023. nov. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
84%
Nekem a veganizmus nem red flag, a szöveg mellé kizáró ok.
2023. nov. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!