Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a párom vagy akivel ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom vagy akivel ismerkedem nem költ rám, akkor nem tisztességes?

Figyelt kérdés

Milyen a kapcsolat ha vki jól áll es a másik nem?

Vagy miből lehet elhinni ha egy férfi irígy hogy akkor szeretne?

Vagy ha meghív, akkor meg akar venni?

Milyen egy korrekt ismerkedés?



2023. nov. 20. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Ez nekem olyan "golddigger logikának" tűnik. o.O


Sok nő sajnos tényleg aszerint határozza meg egy pasi szeretetét, hogy milyen drága holmit vesz neki.


Pl:. Ha egy 500.000 ft-os gyűrű helyett egy 50.000 forintosat vesz, akkor kevésbé szereti a nőt. -.-'


Ez aranyásó logika, ne haragudj, kérdező.


Az, hogy nem visz el sehova, egy kávéra sem hív meg, az viszont nem csak azt jelzi, hogy bunkó, de még sóher is. Akkor minek ismerkedik egy nővel?


DE, ha ezt amúgy megteszi, csak SZERINTED nem elégszer, vagy ő vesz neked néha ajándékot, de TE neked ez kevés, és még igényled is, különben SZERINTED nem szeret, az már érdekkapcsolat, akkor minek akar egy nő komolya kapcsolatot egy férfival?


Összegezve tehát, ha egy kávéra sem hív meg, akkor sóher, nem való neki nő.


Ha viszont költ rád, de te azt kevesled, akkor pattanj, ha neked nem tetszik.


Az meg megint más kérdés, hogy milyen a korrekt ismerkedés, mert mindenki a saját "szemüvegén" keresztül látja a világot, ergo ami az egyiknek korrekt, az a másiknak nem. De ezt a másik fél nem tudja.

2023. nov. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%
Prostitualt netan on?
2023. nov. 21. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Oké, az is igaz, hogy ha két ember szerelmes, akkor a lehetőségeikhez mérten nem fognak fukarkodni egymással. (És ez oda-vissza igaz.) De ez egy ép kapcsolatban nem úgy működik, hogy az egyik fél szórja a pénzt a másikra. Tényleg van benned aranyásó jellemvonás.
2023. nov. 21. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Soha nem költ rád? Az elég gáz. Nekem volt gimiben egy barátom, szegény családban nőtt fel, alig kapott valami pénzt, de amit kapott, abból is költött rám, még ha nem is sokat. Csak mondjuk elmentünk kajálni a KFC-be. Aztán felnőtt lettem és most már szerintem elég gáz, hogy van pénze a férfinak, de sosem vesz semmit a barátnőjének, nem viszi pl étterembe, kávézóba, vagy nem lepi meg egy tábla csokival, vagy ajándékot sem vesz szülinapjára. Ez nem golddigger elvárás, hanem alap. Aki sajnálja a pénzt a szerelmétől, annak nem való párkapcsolat.
2023. nov. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én olyannal se akarnék járni, aki sok ajándékot vesz nekem, mert az azt az érzetet kelti bennem, hogy nem tud takarékoskodni. Többre értékelem, ha tudom, hogy félretesz a jövőbeli házára/lakására (amúgy én is ezt teszem, a fizum, az egyetemi ösztöndíjam és a zsebpénzem legnagyobb részét befektetem, nincs szükségem luxusra). Mivel nekem is van fizum, én is tudok fizetni magamnak, miért legyek bármilyen szinten a páromra utalva? Vagy miért a pénztől tesszük függőve, hogy szeret-e bennünket a társunk? Ez fordítva is így működik, tehát ha mi nem költünk eleget a pasinkra, akkor nem szeretjük, vagy ez csak szimpla kettős mérce? Mi viszonozni tudjuk azt a pénzt, vagy mi még karácsonyra is az abszolút minimumot adjuk ki az ajándékra? Ha együtt lennénk álmaink pasijával, aki mindennap elmondja, hogy szeret, tuti, hogy nem csal meg, jó vele a szexuális kémia, azonos a világnézete mint a miénk, csakhogy nem költ ránk annyit, mint valaki, akivel nem volt jó a kapcsolatunk, akkor szakítani kéne vele?


Szerintem ez egy irtó nagy baromság, rám ne költsön senki azért, mert a világ ezt látja jónak.

2023. nov. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!