Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az angol nők vadabbak vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az angol nők vadabbak vagy a skandinávok?

Figyelt kérdés

Az angol nőkről ugye az a hír járja, hogy rengeteg isznak, majd balhéznak, verekednek, körbehánynak mindent majd hordágyon viszik el őket a helyszínről. Ez feltehetően a viking vér miatt van.

Ezzel szemben milyenek a többi viking nők, a dánok, svédek, norvégok?


2023. nov. 21. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:
72%

Az angolok nem igazán vikingek:D (igen, tudom, hogy volt egy ideig viking megszállás).


Szerintem ez kissé sztereotípia. Kb. mint a minden magyar cigány. Ez sem igaz. Biztos van aki ilyen, de én ismerek jópár britet (angol, skót, észak ír) aki egyáltalán nem ilyen. Az ember számít.

Biztos sok olyan van, meg sok más is.

2023. nov. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
69%

Én kb 10 évig a pesti belvárosban dolgoztam és az angol nők tényleg elég bevállalósak, de csúnyák és igénytelenek.

A bevállalós alatt nem csak a piázást értem, hanem a szexet is.

Nem egy gangbanget láttam.

A svéd nők meg hűvösek és idióták.

2023. nov. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2


Valami agybaj valóban van az angolokkal. Ott 60-70 éves “nők” is simán járnak bulizni. Múltkor a 28 éves haveromra hajtott rá egy ilyen példány, nem gondolta, hogy kicsit nagy a korkülönbség :)

2023. nov. 21. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!