Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinderen a magyar lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen a magyar lányok angol bemutatkozása. Mi ez???

Figyelt kérdés

Egy csomó magyar lány angol nyelvű bemutatkozó szöveget ír ki tinderen (és gondolom más oldalakon is).

Mi ezzel a céljuk?

Sznobság, divat, vagy csak annyit jelent "Szia, külföldi turistákkal kefélnék!"?


Egyszerűen nem értem, magyarázza már el valaki! Köszönöm.



2023. júl. 22. 09:33
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
83%
Nekem kétnyelvü van! Az alap az angol, azt jelenti, nem zarkozom el a magyar ferfiaktol sem! (Utobbinal eleg szar a felhozatal Tinderen)
2023. júl. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg valamelyik angolul bemutatkozó match-edet. (Kíváncsi voltam én is és ezt tettem, amikor már személyesen találkoztunk.)

Ha nincs ilyened, akkor viszont számodra annyira releváns ez a jelenség, mintha a kazah tévé vitaműsorát néznéd.

DYOR

2023. júl. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
77%

Valószínűleg nyitott a külföldiekre. Mi ezzel a baj?


Jah, megmondom én. Ez a szokásos napi incel rinya, ami arról szól, hogy utáljuk a külföldi faszikat, amiért a magyar csajokat hódítják.


Képzeld, több barátnőm is megerősítette, hogy a külföldi pasik általában udvariasabbak, intelligensebbek, kedvesebbek, mint a magyarok. És sajnos nekem is ez a tapasztalatom.


Szóval ne rinyálj, hanem legyen tököd ráírni a csajra, talán így lesz is esélyed.

2023. júl. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
77%
Eleve sok külföldi pasi van Magyarországon és tinderezik itt. Én is használtam külföldön, azért ott, mert eleve ki fogok tartósan költözni, sokkal több értelmét láttam ott ismerekedni, ahol élni fogok. Aztán mikor hazajöttem, akkor bejelentkezve maradtam. Egyébként sokkal jobb a felhozatal bárhol a világon, mint itt.
2023. júl. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
100%
Ferfikent angolul van kint a bemutatkozasom hogy kulfoldiek is megertsek. Nehez volt rajonni, mi?
2023. júl. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
100%
Annyit jelent, hogy nyitott a külföldi férfiakra is; mi a probléma ezzel?
2023. júl. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 A kérdező kommentje:

Nem akarok kötekedni, de nem értem a logikát. Oké, szar a magyar felhozatal. Ez nem tudom mit jelent, de legyen, elfogadom.

De mit vártok egy külföldi turistától? Talán majd elvesz feleségül, vagy komoly kapcsolatot akar és kiköltöztet magához? Megeshet, láttunk már ilyet bőven, nade ennek mekkora az esélye? Ha így nézzük, akérmilyen szar is a magyar felhozatal, komoly kapcsolat esetén nem lehet rosszabb a külföldinél.

Szexkapcsolatra meg nem mindegy, hogy magyar vagy külföldi?


Logika....

2023. júl. 22. 10:36
 8/65 anonim ***** válasza:
93%
Persze, hogy nem érted, hiszen fogalmad sincs, mit jelent az, mikor akár csak egy sima szexkapcsolatra is sokan inkább egy intelligens, kedves férfit tudnának elképzelni, nem pedig ilyen megkeseredettet 😂
2023. júl. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 A kérdező kommentje:

Tulajdonképpen az exem is ilyen volt. Nem kérdeztem meg tőle, mert akkor nem merült még fel bennem ez a gondolat. Ő mondjuk magyar szavakat is bevegyített, tehát nem kimondottan külföldieknek szánta. Nála talán a sznobság, divat, vagy "nyelvvizsgáztatás" lehetett a cél. Ilyen tipikus libsi csaj volt. Azóta amúgy külföldön van...


Amúgy a kazah tévé műsora jó:

[link]

2023. júl. 22. 10:40
 10/65 A kérdező kommentje:
Ezt #2-nek szántam.
2023. júl. 22. 10:40
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!