Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ebben az esetben kinek kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben kinek kellene kezdeményezni?

Figyelt kérdés

Egy ideje gyakran elmegyek egy hely előtt,ahol dolgozik egy férfi.Nagyon szimpatikus,ő is gyakran figyelt engem amikor elmentem ott,így ráintettem mosolyogva,ő pedig vissza. Ez az integetés,összemosolygás megy köztünk gyakorlatilag hetek óta. Nyilván nem állok meg,hogy odasétáljak hozzá,de akkor hogyan kerüljünk kapcsolatba? Álljak meg szemben és várjam, hogy odajöjjön?(szoktam ott megállni útközben pár dologért)

Nem akarok túl nyomulni,sem ijesztő lenni,szimplán érdekel és úgy tűnik, hogy én is őt,de fogalmam sincs hogyan lépjünk ezen tovább.

Köszönök minden tanácsot. :)


nov. 21. 16:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy szimplán csak kedvességből mosolyog, máskülönben csak lépett volna már valamit, legalábbis gondolom.
nov. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

Úgy gondolom, hogy a mai világban a nő is megteheti az első lépést. Habár te már túl estél rajta az integetés által. Most neki kéne a másodikat. Lát téged eleget, tartózkodsz is ott elég ideje, hogy hozzád menjen beszélgetni nyugodtan.

Ő vagy azért nem teszi, mert foglalt, vagy azért, mert nem jössz te be neki annyira. Nem úgy tűnik, hogy zavarban lenne, vagy tapasztalatlan lenne hiszen visszaint, mosolyog, szemezget. De ha neked olyannyira a zsanered szólj hozzá te, kezd el a beszélgetést te.

nov. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Milyen típusú bolt/hely? Bemehetnél nézelődni, és akkor kiderülne. Ő amúgy elhagyhatja a helyét? Egyáltalán, bolti eladó, vagy mondjuk a bolt előtt fizikai melót végez? Ezek nem lényegtelen infók.
nov. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Siman elejthetnel valamit, amit utanadvihet es alkalmat ad par szo valtasara. Regen a zsebkendoket dobaltak a nok a balban, de az mar tul konkret. Inkabb legyen veletlenszerunek hato szamara, akkor is, ha megrendezett.
nov. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
#4 Ez olyan, mint valami rossz vígjáték 😀
nov. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
#3-mal értek egyet, nekem is az jutott eszembe, hogy ha boltban dolgozik, akkor nem biztos, hogy csak úgy kimászkálhat az üzletből munkaidőben. Szerintem is jó ötlet, ha bemész nézelődni és megkérdezel pár lényegtelen infót. Ha utána sem lép, akkor inkább hagyd.
nov. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen,minden alkalommal mentem akkor dolgozott szó szerint,nem csak ácsorgott,de nagyon sokszor láttam ahogy figyel,néz.

A bolt előtt fizikai munkát végez helyzet van,bemenni nem tudok hozzájuk,mert nem olyan jellegű,nem bolt.

Egyértelmű,hogy nem volt lehetősége eddig odajönni, emiatt gondoltam,hogy olyan helyen megállok ahol lát,megiszok egy kávét az autó mellett és megvárom hátha odajön amint van egy kis ideje.

Csak kérdés volt bennem,hogy ezzel mennyire vagyok túlzó esetleg..bár más ötletem nincs. 😀

nov. 21. 17:35
 8/9 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem ez egy érdekes történet, aminek a kimenetele bármi lehet.

Gondold végig:

Mi a legrosszabb, ami történhet, ha te kezdeményeznél? Mi a legjobb, ami történhet, ha nem kezdeményeznél? Milyen érzésed van, amikor meglátod az embert? Van valami féleleérzeted felé? Vagy csak jó? Hallgass az intuícióidra!

Ma már nem gond, ha egy nő kezdeményez, de azért légy résen.


Kezd azzal, ha odamész hozzá, hogy "Már egy ideje figyelem Önt, és kíváncsi lennék rá, hogy ki is Ön igazából. Én X.Y vagyok.", és máris tudna folytatódni a beszélgetés.

nov. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem meg lehet próbálni véletlenül pont tőle kérdezni valamit. Ha nem is ez a bolt, de mondjuk kettővel lejjebb van egy ami releváns, akkor megkérdezheted, hogy bocsi látom, hogy itt dolgozol nem tudod hol van ez meg az?


Fordítva szerintem férfiak rendszeresen csinálják ezt. Pl. amikor egy koncerten megkérdez valaki egy lányt, hogy szia te is szereted x bandát? (Miközben ők lépnek fel)

nov. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!