Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt most milyen értelemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most milyen értelemben gondolhatja?

Figyelt kérdés

1 hónapja beszélek egy sráccal eddig 2x találkoztunk. Utoljára múlthéten volt a tali.

Írta nekem hogy küldjek egy cuki képet magamról. Meg kérdeztem tőle ez most hogy jött neki mert eddig nem kért.

Válasznak annyit kaptam mert rég látott.

Ez most mit jelent?


nov. 21. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Kuldj valami teljesen hétköznapit es nézd meg mi a reakció :) f
nov. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2. Nem szépen fogalmazott, de igaz, aki még a párkapcsolat előtt kér képet (és nem azért hogy első talinál felismerjen, mert a Tinderes képeid régiek), az csak verni akarja rád :D Egész alakosat szoktak kérni amúgy nem cukit. Ha nem vagy pont olyan alakú ami neki tetszik akkor meg dögölj meg...
nov. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hány éves a srác, 12?
nov. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ma már marhára nem divat képet kérni :D Kis tease-nek jó, ha valaki magától küld, de jellemzően ezek a képek is olyanok, hogy valami mondvacsinált indokkal küldik, és maguktól az emberek. Szerintem picit fura is, hogy kér, főleg 2 tali után. Ha szeretnél/belefér küldhetsz neki egy ilyen semleges képet, de sztem ha nem küldesz se történik semmi.
nov. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!