Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a harmadik randin lefekszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a harmadik randin lefekszem a sráccal, az mennyire jön ki "rosszul"? Gondolhatja, hogy könnyen kapható vagyok stb? 21/L

Figyelt kérdés

2023. aug. 29. 15:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Komoly kapcsolat a cél?
2023. aug. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Amíg azt sem tudod, mit gondolna, miért feküdnél le vele? Vagy ha le akarsz feküdni vele, miért érdekel, hogy mit gondol?
2023. aug. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért pontoztál le? Nem mindegy, milyen kapcsolatot szeretnének. Ha komolyat akkor érdemes még várni vele.
2023. aug. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
De ha leakarsz vele feküdni, akkor nem mindegy mit gondol? Vagy úgy érzed lehet, visszautasít? Ha meg kapcsolat a cél, akkor valóban nem biztos, hogy már a harmadik randitokon kellene vele lefeküdni, mert lehet utána dob.
2023. aug. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%

Mindkét férjemmel első randin lefeküdtem. Sőt az elsővel eleve alkalminak indult.


De van olyan exem akivel fél évet vártam, mégis otthagyott az első alkalom után.

Szóval erről ennyit. Ha mindketten akarjátok akkor semmi gond. Tök feleslegesek ezek a "becsületbeli" körök, miközben legszívesebben felfalnátok egymást.

Nyilván ha neked kellemetlen akkor várjál, de ha kívánod akkor felesleges húzni. Csak még ilyenkor ne remélj a kapcsolatba túl sokat. Majd kialakul.

2023. aug. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Az, aki ilyen hülye sztereotípiák alapján ítél, hogy aki harmadik randin lefekszik, az ribizli, az nem rád kíváncsi.
2023. aug. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
55%
Pasikban is van olyan ha kapnak vmi szexet utána meg le se lehet őket rázni🤣
2023. aug. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én a második találkozónkon lefeküdtem a pasimmal, amiből rendszer lett kb egy évig, és utána meg dobott.Máig nem tudom feldolgozni ezt. Vajon miért dobott? Egy évig jó voltam neki a szexben, tovább miért nem?
2023. aug. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%
8-mert nem szeretett.
2023. aug. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

8# a pasik kapacitása nem sok.

Szegények hamar kiégnek ha ugyanaz a test.

Uj inger kell. Képesek megunni a szexet meg egy nőt.

A nő meg ott marad epekedve nedvesen magára. Illetve jön a váltás. Újabb körök újabbakkal

2023. aug. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!