Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhivtam egy srácot egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhivtam egy srácot egy kávéra. Randinak gondolhatja?

Figyelt kérdés
Ha egy lány elhív egy fiút kávéra, akivel eddig csak 2-3szor beszélt személyesen (de akkor 1-1 órát), akkor a fiú ezt randinak gondolhatja?
2019. febr. 10. 10:03
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Igen, randinak gondolhatja. Ha pedig felhívod magadhoz "egy kávéra", az konkrétan azt jelenti, hogy le akarsz feküdni vele.
2019. febr. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Igen.
2019. febr. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Mert egyébként mi egyébnek gondolná?Persze, egyértelmű,hogy azért hívtad el mert bejön Neked, szimpatikus. Barátot nem szoktak ilyen módon "szerezni".
2019. febr. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%

Első baromságot ír, rohadtul nem jelenti azt, hogy KÖTELEZŐ dugnotok.


Egyébként, nyilván megfordul a fejében, hogy ez most randi.

2019. febr. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Kivéve, ha osztálytársak vagytok. Iskolatársakkal beülni egyet inni még nem tekinthető randinak. De a te esetedben ki ne hihetné azt, hogy ez az? Miért te minek érzed? Vagy mi okból hívtad el?
2019. febr. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én is randinak gondolnám, csak egyik barátnőm szerint ezt veheti barátkozásnak is. Azért is voltam kíváncsi több véleményre. :)
2019. febr. 10. 10:38
 7/10 anonim ***** válasza:
54%
Igen.
2019. febr. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Rockarc ***** válasza:
100%

Kerdezo. Forditva is jo. Ha meg baratkozasnak is hiszi, titkon abban remenykedik, hogy randi. Szoval no para.


42F

2019. febr. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen,valószínű randinak fogja gondolni.
2019. febr. 11. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen . Vagy randinak gondolja vagy baràtkozàsnak. Engem pl hívott munkatàrsam màr kàvézni, kajàlni is és NEM randinak gondolta egyikünk se. Nem is volt az. Főleg mert neki van csaja, én meg hàzas vagyok.

Emberfüggő...én pl ennyiből nem feltétlen gondolnàm hogy randi. Szingliként sem.

2019. febr. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!