Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csúnya nők! Mennyi aktív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya nők! Mennyi aktív udvarlótok van?

Figyelt kérdés
Életkort is írjatok lécci, köszi.
nov. 22. 09:30
 1/10 anonim ***** válasza:
26%

Egy nő sem fog válaszolni, mert be nem ismernék

1. hogy csúnyák

2. hogy van udvarlójuk, mert ugye ha nem 7/10-es vagy felette lévő pasi, akkor csak zaklató.

nov. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
7%
Minél csúnyább a nő annál több pasival fekszik össze ahogy néztem. Mert nekik kell ez a bizonyítás hogy nem azok és minden férfinak kellenek.
nov. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

Az arcom olyan átlagos nem kifejezetten csúnya, viszont dagadt vagyok.


Nincsenek udvarlók, legalább is olyan formában nem, mint másoknak. Voltak kapcsolataim, most is van párom. Mindenkit a neten ismertem meg kettő kivétellel, mindkét srácnál én kezdeményeztem, az egyik mondjuk egyből reagált is rá és akkor már ő is hajtott rám, a másikat fél évig kellett magamra erőltetnem, mire azt mondta, oké járhatunk, pedig ő még nálam is dagadtabb volt. Bulikban jöttek oda táncolni de komolyat egyik sem akart. Egyik fiú barátom sem volt soha szerelmes belém, de még szexelni sem akartak volna. Társkeresőn persze kaptam sok üzenetet, de ezek nem udvarlók, ez nem számít, hiszen arra az 1 db matchükre írnak rá és nincs is tétje, élőben nem szólítanának meg. Utcán tömegközlekedésen stb helyeken sosem szólítottak le. Egyszer volt egy gyakornok srác a melóban aki úgy tűnt mintha bejönnék neki, de amikor sokat ettem egy céges rendezvényen akkor elkezdett szivatni azzal hogy mennyit zabálok és milyen ámulattal nézek a kajára, én meg ezt nem bírtam elviselni és elküldtem a fa szba.


Mindig én voltam a csúnya barátnő, minden barátnőmre hajtottak de rám nem, én csak a dagadt kolonc voltam akit néha el kellett viselni.

nov. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja és nem csak nem szólítanak le de meg sem néznek, végig sem mérnek soha. Látom ahogy más nőket néznek, én akkor kaptam csak ilyet, ha építkezés mellett mentem el.
nov. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%

Mit értünk "aktív udvarló" alatt?

Az életben 0, az van, ami a 4. hozzászólásban áll, csak én építkezés mellett elhaladva is max. fikázó megjegyzéseket kapok.

Társkeresőn lennének jelentkezők, de több szempontból és nagyon problémásak, nem csak simán csúnyák, mint én.

Amúgy le lehet pontozni, de ha tehetném, azt tenném, amit a 2. ír. Csak nincs rá lehetőségem - 50-es, tokás, analfabéta, alkesz Józsi a társkeresőről nem lehetőség... Normális, vállalható, számomra(! tehát nem az objektíven!) vonzó férfiból viszont sokat "elfogyasztanék". Nem bizonyítanák ugyan, hogy nem vagyok szar nő, mert dehogynem, az vagyok, ez egyszerűen vitathatatlan. Csak jó lenne maga a szex is és az is, hogy kellek, kívánnak, nem pedig csak levegőnek néznek, le sem szarnak. Komoly kapcsolatra amúgy sincs igényem a velejárói miatt.

30+

nov. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2%
Férfi szemmel nézve a 10/2-3 nők is szépnek látják magukat. Olyan arcuk van mint aki 10)9-10 nő lenne. Igenyeikről meg már ne is beszéljünk. 30x éves és egyedülálló, abban ringatja magát hogy túl nagyok a férfiak elvárásai. Mikor mondtam neki hogy nem, te nézel ki kicsit furcsán! Megsértődött és nem beszél velem idestova 2 éve. Aki megmondja a tutit, őszintét arra haragszanak meg, aki még nem meri mondani neki az az ifaz barát. Semmi rossz szándékom nem volt veje hogy mondtam, csak már túl képzelte magát .
nov. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%
Még átlagos külsővel sincs "udvarlóm". Rondákat inkább kigúnyolják a férfiak, szar lehet nekik.
nov. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%
Kérdező! Az még nem jutott eszedbe, hogy az "aktív udvarló" meglétéhez az udvarlással ostromolni kívánt személy hozzájárulása / engedélye is szükséges?
nov. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
1%
#7 mert nem átlagos a külsőd
nov. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#7!

Ha érdekel egy kapcsolat írj!

nov. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!