Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Esküszöm nem értem mért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküszöm nem értem mért vagyok ilyen. Valaki megtudná mondani?

Figyelt kérdés
..Mindig van egy fiú,akinek tetszem..és nekem nem tetszett/tetszik egyikük sem...eleinte..vagyis utána sem csak jól elvagyok velük..és megkedvelem őket..aztáán mikor már 20adszorra kérdezik h milenne ha?!.hát nekem olyankor megáll az agyam és a szívemre hallgatok ami sajnálatot érez irántuk..és összejövök mindegyikkel..és esküszöm próbálom megállni .pl.:most is van egy sráác.új osztálytársak meg mindeen és megtetszettem nekii.és olyan kis aranyoos.de nem is tetszik meg semmi..elvagyok vele meg jaah és próbálom megállni h ne szánjam meg és ne jöjjek vele össze..haladok és visszafogom magaam,de nemtudom sikerül e.?! és azt hogy MIÉRT vagyok ilyen,miért csinálom ezt?:D:S
2010. okt. 20. 16:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mert egy olcsó ribanc vagy? :)
2010. okt. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
mert egy nagyképű kis k*rva vagy aki azzal akar felvágni hogy mekkora nagylelkű....pedig egy önző dög.
2010. okt. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Milyen igazuk van. Meg is bas.snak ezek a palik? Egyszer majd szánj meg engem is egy menet erejéig, olyan elesettnek érzem magam. Lotyó.
2010. okt. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
olcsó ribanc..köszii..nem vagyok lotyóó sem..vagy estébéé.sem nagyképűű.és nem vágok fel semmivel..csak tehetetlen vagyook..és még totál szűz vagyook..senkit nem száánék meg..főleg nem egy ilyen szánalmas tarparasztot mint tee.-.-:Serről ennyit..normális kommentárt kérnééék egyébként.:)..de a véleményeteket kössz.bár megtarthattátok volna de igyis jólesz..;)
2010. okt. 20. 17:16
 5/14 anonim ***** válasza:
Akárhogyis, ez csunya dolog. Nagyon csunya. Próbáld megállni, és ha nem sikerül mond meg nekik, hogy bocsi nem. Mond a szemükbe, hogy sose fogsz velük járni. Ha továbbra is ezt csinálod sokan fognak utálni, és pár fiu akinek eddig tetszettél nem fog törödni veled, mert azt fogják hinni hogy egy r*b*nc vagy mert ilyen sok fiuval jártál.
2010. okt. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
nem jártam sok fiuval konkrétan 5 fiuval voltam igy abból 3ommal jártam csak..és azokban láttam valmit,,de aztán rájöttem h mégseem.az utoló az közös döntés volt..próbálom megállni,egyikük sem utált meg..van amelyiket én utáltam meg mert szarkeverőők.nem haragszanak ráám elvileeg.mert nemis nagyon beszélek velük.csak néhanapjáán..és tényleg szeretném megállni..most sikerül is sztem..az utólso kommentet köszönööm;)
2010. okt. 20. 17:19
 7/14 anonim ***** válasza:

amúúúúúgy háááány éééééveeees vaaaaaagy???????

ugye milyen kib@szottul idegesíííííítőőőőő ha valaki ezt csináljaaaaaa??????????


hülye liba.

2010. okt. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
engem nemzavar.tudod..olyan vagy amilyen lenni szeretnéél..azt csinálsz amit akarsz.. és mi is olyan idegesítőőő?!?
2010. okt. 20. 17:30
 9/14 anonim ***** válasza:

remélem tényleg meg tudod majd állni, mert ez elég tiszteségtelen a fiúkkal szemben. gondolj csak bele egyszer valahogy kiderülne, hogy megsajnáltad őket és csak azért jártatok... hát szegényeknek elég megalázó lenne. emelett lehet, hogy nem tudod majd megállni ezt és még egy 5-6 fiúval eljátszod, de gondolom, mivel ezek nem tartanak hosszú ideig, így előfirdulhat,hogy ha majd neked tetszik meg egy fiú komolyan akkor ő majd ezért nem akar veled összejönni, mert tudni fogja ezt a sok rövid kapcsolatot és nem vesz majd komolyan.

szóval véleményem szerint ezt be kell fejezned. egyébként nem hiszem, hogy olyan nehéz lenne megállni

2010. okt. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
pedig nekem nehéééz,,mert ránézel a fiuraa és olyan aranyos,kedves veled,várna rád amig eldöntöd magadba és te mégis nemet kéne mondjál neki.és ott állsz vele szembe..és megkell mond neki,mert szerintem nagyon nagyon nagyon nagy parasztás g amit csináloook.de egyszerűen tényleg nincs szivem megbántanii.viszont rossz modszer rá tudom,hogy járok velee.mert csak mégrosszab lesz a dolog..:S
2010. okt. 20. 17:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!