Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejöttem 2 pasival, ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem 2 pasival, ha az 1-ik megtudná dobna rögtön?

Figyelt kérdés
16/L
2011. aug. 20. 23:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez kell neked 2 fäsz...gratulálok te ribänc!
2011. aug. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
én mostmár azér is megerőszakolnálak, de ki-hogyan
2011. aug. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Igaz elég ri*ancos de ez van, szakíts az egyikkel és légy kedvesebb a másikhoz mert megcsaltad.. (NE AZZAL SZAKITS AKIT JOBBAN SZERETSZ\BIRSZ)
2011. aug. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én annyira nem bírom az ilyen lányokat. Miért is kellett ez neked? Legalább ne hülyítsd a pasikat.
2011. aug. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
66%
Remélem, az egyik megver, a másik teherbe ejt, majd ott hagy, kihordod a gyereked, aki degenerált lesz, majd olyan szegény leszel felnőttként, hogy te fogsz lopni a cigányoktól, azok teherbe ejtenek és jól elvernek, majd otthagynak, a gyereked degenerált lesz és persze félig cigány, de meghal 1 hónap után, hogy a segélyt se kapd meg
2011. aug. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
100%

Ez az idézet most nagyon igaz lesz:

"Ha két emberbe vagy szerelmes, akkor válaszd a másodikat, mert ha az elsőt igazán szeretted volna, nem szerrettél volna bele a másikba" /Johnny Depp/


És szerintem szakíts az elsővel. Amúgy miért jársz kettővel??? Ez tudod milyen rosszul esne nekik ha megtudnák??? Szerintem te sem lennél oda ért ha a pasid megcsalna. De ki tudja mit hoz a jövőd. De ha majd megcsal téged valaki, akkor ne siránkozz, mert te is egyeszer ezt tetted! Ráadásul mindkettővel! Ezt nem sértésnek szántam, de ez az igazság. Tényleg ne haragudj ha ez megbántó volt számodra, de ez az igazság! A hatalmas igazság!

2011. aug. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
23:52 ez kicsit túlzás... mindenki követ el hibákat és te csajszi próbáld rendbehozni a dolgot
2011. aug. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Á nem rögtön csak előtte még jól megb@sz téged aztán dob:) Ha éppen nem agyon ver téged valamivel;)
2011. aug. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
ha jó csaj vagy, én úgy kinyalnálak, hogy ottmaradsz, ha meg ronda kidobnálak az ablakon
2011. aug. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

23:52

ez kúúúúúúúúúúúúrvajhó volt xDDDDDDDDDddd

ám te szakadt ribanc, inkább ásd el magad! és akk még a pasik a szemetek... r i b a n c

2011. aug. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!