Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tudnátok valami normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok valami normális társkereső , randioldalt ajánlani 2023ban?

Figyelt kérdés
Tindert , Badoo és társai kizàrva. Azt se bánom ha kép nélküli , de az is szóba jöhet.

#28F
nov. 23. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs
nov. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor egyedül halok meg:D
nov. 23. 17:52
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mind egy kaptafa.
nov. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
kép nélkülivel a ducikat kapod meg :D Akkor már annyi erővel elhúzhatod őket jobbra is tinderen
nov. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem számít , ha normális a csaj:D .. néhány kiló plusz nem zavar bizonyos keretek között
nov. 23. 20:20
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem próbáltam mind, de nekem úgy tűnik, hogy nem is feltétlenül keresnek levelezőpartnernél többet néhányan. Nem annak indul, mert mindenki persze jófej es nyitott, majd ahigy elitélik esetleg néhány nap ugy csökken az érdeklődés és már szinte minden szobakerult, de találkozó csak nem várható. Hogy ennek mi lehet az oka az rejtély..
nov. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Rv, Chronos a normálisabbak közül való. Nekem a face társkeresőjéről is volt randim, pedig vidéki vagyok és viszonylag szűk körzetet adtam meg, mert hosszú távú kapcsolatot kerestem. (Nem mindegy, hogy mennyi benyát locsolok el, ha heti egynél többször járok hozzá.)

Ha idősebb vagy, nem lesz könnyű dolgod, sok türelemre lesz szükséged.

nov. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Szergej55 ***** válasza:
Előbb halsz meg egyedül, ha csak ezekre a vackokra alapozol!
nov. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!