Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Igent mondott a randira,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igent mondott a randira, aztán két nappal később ráírok, erre fel nem válaszol. Miért?

Figyelt kérdés

Elhívtam egy lányt randira csütörtökön, amibe belement, utána pénteken nem tudtam írni, mert csomó dolgom volt.

Ma ráírtam, de elolvasta és nem válaszolt.

Miért csinálta ezt?


nov. 25. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Te sosem simized a telefont a klotyón ülve te... nagyon elfoglalt?
nov. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Azért, mert amiatt, hogy 1 napig annyi időd sem volt, hogy 1 db üzenetet írj neki, nem tud komolyan venni. Azt hiszi, hogy csak kamuztad a randirahívást.
nov. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Meggondolta magàt.
nov. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is randizok egy lánnyal, ha éppen elfoglalt vagyok akkor megírom neki, hogy "Bocsi, ma ezt-azt csinálom. Ne haragudj ha nem leszek." Ez semmi más csak kölcsönös tisztelet. Bármit is csinálsz egy nap, akkor is marad 30 másodperced ennyit leírni, és mindenkinek megnyugszik a szíve.
nov. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mierr nem hivtad fel. Ezért nem jo néha írogatni meet elkuldod aztan lesel h mi van.
nov. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak, akik szerint csak azokra nem szánunk a napunkból egy percet, akik nem számítanak annyira. Ő emiatt eltávolodott.
nov. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mikorra beszéltétek meg a randit?
nov. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!