Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedés fázisában miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés fázisában miért kritizál, miért cinikus velem?

Figyelt kérdés

Elég fura helyzet állt elő.

A férfi, akivel ismerkedek ha nem is az elején, de egy-két héttel később elkezdett kritizálni, meg gúnyos megjegyzéseket tenni.

Sajnos nagyrészt online tudjuk tartani a kapcsolatot, de most nem is ez a lényeg, mivel nem hinném, hogy többszöri személyes találkozásnál ez változna pozitívan.

Szóval a lényeg, hogy sosem dicsér meg, mondjuk a külsőmet párszor, az oké is. Ha valami nagyon jó dolog történik velem, elintézi egy szuperrel és kész. A hibáimat viszont kihangsúlyozza, vagy ha én mondok magamról valami negatívat, ráerősít. De amúgy ha felteszek egy képet vagy megosztok valami érdekeset Facebook-on, akkor sem ad reakciót sokszor.

És ami a legjobb, hogy amióta rájöttem, ez nekem nem kell, nem lehet levakarni.

Arra gondolok, csak kell neki valaki, aki mellette van, de igazából mást szeret, csak nem tud vele együtt lenni valami miatt. Ezért nem fogad el engem.


2023. nov. 27. 17:41
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
36%

Egy boxzsák kell neki.

Pont ahogy az itt kommentelők nagy részének.

2023. nov. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

#8

Nem hagytam!

És nem vagyok beteg.

2023. nov. 27. 18:14
 13/27 anonim ***** válasza:
49%

"De vajon minden nővel ilyen lehet?


Én sosem hagytam magam, kiosztottam mindig :)))"


Annak örülsz, hogy "kiosztottad" holott ő nem annak veszi fel. Azt hiszi, hogy a pénzére fáj a fogad, vagy általa híres akarsz lenni és persze tudja, hogy jóképű és megtehet veled bármit.


Hát totál igaza van, mert olyannyira oda vagy érte, hogy nem bírsz magaddal és még mindig beszélgetsz vele. Azt gondolod hogy megmutattad mennyire büszke nő vagy, vagy hogy nem vagy olyan mint a többi nő hiszen neked "nem kell". Viszont az ő kezében van a gyeplő, te csak egy tucat nő vagy az életében.

Ha az nem betegség, hogy szarba se vesz és te élvezed, hogy kritizál akkor nem tudom mi az. :O

2023. nov. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

#13

“És ami a legjobb, hogy amióta rájöttem, ez nekem nem kell, nem lehet levakarni.”


Ezt írtam a kérdésemben ;)

A sráccal már nem tartom a kapcsolatot, de még sosem találkoztam ilyennel előtte és ezért tettem fel a kérdést.

(23 éves vagyok)

2023. nov. 27. 18:24
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Mi az istennek ismerkedsz egyáltalán vele?
2023. nov. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
76%
Ez az abhullam ha csufolnak vkit akkor ő is csufol másikat
2023. nov. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
11%

"“És ami a legjobb, hogy amióta rájöttem, ez nekem nem kell, nem lehet levakarni.”



Ezt írtam a kérdésemben ;)"


Vagyis még tartod vele a kapcsolatot. Nem létezik olyasmi, hogy nem tudod levakkarni.

Zaklatás esetén feljelentést teszel, szólsz haveroknak, családtagnak, hogy melletted legyenek HA szemtől szemben tenné.

De mivelhogy személyes találkozóról szó sincsen így feltételezhetően nem tiltottad le!!! Úgyhogy NEM AKAROD, hogy lekoppjon. Játszmáznál, de ő meg átlát rajtad és maximum szexre leszel jó, de még az se biztos.

2023. nov. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

#17

Nem akarok jó lenni nála semmiben, maradjunk is ennyiben.

2023. nov. 27. 18:38
 19/27 anonim ***** válasza:
85%
És te miért ismerkedsz még vele?
2023. nov. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
92%
Letiltottad? Nem? Akkor tedd meg most! Probléma megoldva.
2023. nov. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!