Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedés fázisában miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés fázisában miért kritizál, miért cinikus velem?

Figyelt kérdés

Elég fura helyzet állt elő.

A férfi, akivel ismerkedek ha nem is az elején, de egy-két héttel később elkezdett kritizálni, meg gúnyos megjegyzéseket tenni.

Sajnos nagyrészt online tudjuk tartani a kapcsolatot, de most nem is ez a lényeg, mivel nem hinném, hogy többszöri személyes találkozásnál ez változna pozitívan.

Szóval a lényeg, hogy sosem dicsér meg, mondjuk a külsőmet párszor, az oké is. Ha valami nagyon jó dolog történik velem, elintézi egy szuperrel és kész. A hibáimat viszont kihangsúlyozza, vagy ha én mondok magamról valami negatívat, ráerősít. De amúgy ha felteszek egy képet vagy megosztok valami érdekeset Facebook-on, akkor sem ad reakciót sokszor.

És ami a legjobb, hogy amióta rájöttem, ez nekem nem kell, nem lehet levakarni.

Arra gondolok, csak kell neki valaki, aki mellette van, de igazából mást szeret, csak nem tud vele együtt lenni valami miatt. Ezért nem fogad el engem.


nov. 27. 17:41
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Önmagat szereti, téged nem. Jól érzed, neked erre nincs szükséged.
nov. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
91%

Az ilyeneket szokták a neten (TÉVESEN!) nárcisztikusnak bélyegezni.

Valójában csak egy sima köcsög, ne foglalkozz vele, keress jobbat!

nov. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
85%
Biztos valami pua képzésen magyarázták be neki, hogy így lesz domináns. Tedd lapátra.
nov. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

#2

Az, egy köcsög.

De vajon minden nővel ilyen lehet?

Én sosem hagytam magam, kiosztottam mindig :)))

nov. 27. 17:56
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdést. Nem teljesen mindegy a miért? Az ilyennel meg kell szakítani minden kommunikációt és továbblépni. Normális, tisztességes férfiakkal szabad csak randizni, és az ilyen tapló kígyók meg remélhetőleg előbb-utóbb kihalnak.
nov. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Ne ismerkedj vele tovább. Én biztos nem tenném.
nov. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ilyenek már majdnem minden nőnek "udvaroltak". És észre se veszi magát, lepattintják, megy a köv nőhöz, így már kb a fél ország találkozott a stílusával.
nov. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
74%
Mert hagyod neki, ugyan mi másért? Leállsz vele vitázni, beszélgetni. Ezzel a köcsög viselkedéssel fog meg téged annyira, hogy kérdést írtál ki róla! Nem igaz, hogy nem kell neked egyáltalán. Azt élvezed, hogy beszólogat. Beteg vagy te ő meg bunkó.
nov. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
83%
Valoszinu őt kritizálják csúfolják, vagy magával elégedetlen, és rajtad vezeti le, rád vetíti ki.
nov. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

#7

Igen, eléggé ismert figura, mert baromi jól néz ki, de akkor is egy idegesítő kis f., ismerek egy csajt, aki nálam okosabb volt és egyből lepattintotta :)

nov. 27. 18:04
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!