Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedés fázisában miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés fázisában miért kritizál, miért cinikus velem?

Figyelt kérdés

Elég fura helyzet állt elő.

A férfi, akivel ismerkedek ha nem is az elején, de egy-két héttel később elkezdett kritizálni, meg gúnyos megjegyzéseket tenni.

Sajnos nagyrészt online tudjuk tartani a kapcsolatot, de most nem is ez a lényeg, mivel nem hinném, hogy többszöri személyes találkozásnál ez változna pozitívan.

Szóval a lényeg, hogy sosem dicsér meg, mondjuk a külsőmet párszor, az oké is. Ha valami nagyon jó dolog történik velem, elintézi egy szuperrel és kész. A hibáimat viszont kihangsúlyozza, vagy ha én mondok magamról valami negatívat, ráerősít. De amúgy ha felteszek egy képet vagy megosztok valami érdekeset Facebook-on, akkor sem ad reakciót sokszor.

És ami a legjobb, hogy amióta rájöttem, ez nekem nem kell, nem lehet levakarni.

Arra gondolok, csak kell neki valaki, aki mellette van, de igazából mást szeret, csak nem tud vele együtt lenni valami miatt. Ezért nem fogad el engem.


2023. nov. 27. 17:41
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező, akkor az ismerős példájából erőt merítve, pattintsd le ezt a suttyót.
2023. nov. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
8%
A kiképzés része: kibírod-e vagy sem?
2023. nov. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

#22

Milyen kiképzés? 😵‍💫

2023. nov. 27. 19:52
 24/27 anonim ***** válasza:
0%

Sok álszent femcel, akik ugyanúgy tepernek az ilyen figurák után, és bármit megtennének nekik. Meg lemennek kutyába, de akkor se akar tőlük semmit, max egy jó dugást. És akkor ezek a sértődött femcelek idejönnek és kioktatják a kérdezőt hogy miért csinálja ugyanazt amit ők, és számon kérnék rajta a saját frusztráltságukat és hibás döntéseiket is :D

Ne károgjatok femcelek! Nincs ebbe semmi rossz, hogy bemutatásra kerül a valóság itt is. És ez még mindig nem a férfiak hibája, egyszerűen ti választotok ilyen alakokat, akik után teperhettek és panaszkodhattok áldozatszerepből.

2023. nov. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
78%

24 Benned egy jós és tisztánlátó veszett el valahol nagyon nagyon mélyen, ha ennyiből meg akarod mondani ki milyen. De lehet hogy priviztél valakivel akit femcelnek tituláltál, lepattintott, és most mindenhol vele küzdesz itt anonim.

Mondjuk aki meg ennyire osztja a kérdezőt, hasonló lehet nőben mint ez a kérdésben szereplő pasi aki kritizál mindent.

2023. nov. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

"Én sosem hagytam magam, kiosztottam mindig"

Nem kiosztani kell, hanem szépen lapátra tenni. Egyszerű, világos, határozott módon és indokkal, hogy te ennél többre becsülöd magadat, hogy ezt a stílust nap mint nap eltűrd. Ha próbálkozik tovább, akár úgy, hogy stílust vált és hirtelen kedves lesz, akkor azonnal tiltás.

2023. nov. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

#26

Rendben, ezt fogom tenni :)

2023. nov. 27. 21:58
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!