Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szeretne tőlem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szeretne tőlem?

Figyelt kérdés
Randigzattunk és kb egy hónapja együtt töltöttünk egy pár napot én jól éreztem magam vele de utána ő megírta nekem hogy nem érezte ugyan azt a szimpátiát vagy azt amit várt de előtte már találkoztunk. Én szerettem volna vele ezt megbeszélni de nem igazán volt nyitott de mondjuk egy héten egyszer mindig írt hogy én hogy vagyok vagy küldött egy képet vagy valami vicceset. Én nem zaklattak nyilván kicsit fajt hogy ő nem úgy érez de megértettem. És most kb egy hete ugyan úgy írogat és hív is még szeretne velem találkozni de engem össze zavart és nem akarom senki idejét rabolni. Annyi még hogy jelenleg nem egy országban élünk ezért sem egyszerű találkozni.

nov. 28. 23:15
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Unaloműző, egófényező vagy, vagy talonban tart.
nov. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!