Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Budapesten, a Nyugati környéké...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten, a Nyugati környékén milyen beülős helyeket ismertek, ahol nyugodtan lehet beszélgetni?

Figyelt kérdés
Eléggé frusztrálnak az olyan helyek, ahol nem lehet rendesen elkülönülni. Ismertek olyan helyet, ahol nem szokott akkora tömeg lenni vagy nem egymás hegyén-hátán vannak az asztalok? Elég fontos találkozóra készülök, de hiába vagyok sétáláspárti, ahhoz most túl hideg van. Előre is köszönöm, ha tudtok egy-két használható tippet adni.

nov. 29. 09:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bár lehet úgy néz ki hegyén hátán vannak az emberek, senki em érdekelt a másik asztal beszélgetésében és alig hallani. Szóval senki nem fog felfigyelni a meleg találkozódra, emiatt ne aggódj.
nov. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Múltkor egy kávézóban egy srác virágot vitt a barátjának, és meg is csókolták egymást hosszan. Kutyát nem érdekelt.

Én is meleg vagyok, és örültem,hogy végre valakik szeretik egymást.Ha már sokan vagyunk magányosak . legalább más boldogsága örömmel tölt el.

nov. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Melyik volt az a kávézó? :)
nov. 29. 10:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez a Mammut 2-ben volt,a Libri kávézója.
nov. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi. :) És a válaszokat is, ment a pipa mindkettőtöknek.
nov. 29. 11:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!