Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a második randin kiderülne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a második randin kiderülne hogy a másik fél szereti a Fideszt, azt toleranciával kezelnéd, vagy nem lenne esély a folytatásra?

Figyelt kérdés

nov. 29. 20:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
85%
Nem lenne folytatás. Elég sok fideszes van a szűkebb környezetemben, és általános tapasztalat, hogy aki fideszes, az vagy nem üti meg a megfelelő értelmi színvonalat, vagy nagyon súlyos jellembeli hiányosságai vannak.
nov. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Az is lehetőség, hogy értelmes ember és csak azért fideszes, mert anyagi haszna van belőle, vannak fideszes kapcsolatai. De az is taszító tulajdonság!
nov. 29. 21:14
 3/24 anonim ***** válasza:
88%
Nem kezelném toleranciával. Aki szerint a Fideszben van bármi jó és hasznos dolog az egyszerűen agyhalott. Legalábbis az intelligenstől nagyon messze van, én pedig olyan partnert szeretnék.
nov. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
80%
Párnak nem kellene egy idióta :)
nov. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
38%
Semmi bajom nem lenne vele, én mihazánkos vagyok. De amúgy is elfogadom a másik hitét.
nov. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
81%
Nem lenne esély. Toleráns vagyok, mert nem kezdenék vitatkozni. De azért én sem állok össze minden idiótával.
nov. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
80%
A fideszesség kapásból több red flaget is kimerítene nálam. Ostobaság, gerinctelenség, aljasság, opportunista rövidlátó önzés, izléstelenség, rosszindulat, kétszínűség. Az a durva hogy még tudnám ezt a listát sorolni, de minek. Egyértelműen offolnám, ja és nem állnék neki vitázni vele. Az ilyen nálam még annyit se érdemel. Csak szimplán nem, és haladok tovább.
nov. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Toleránsan kezelném, kíváncsian meghallgatnám miért gondolja így, de nagy valószínűséggel nem lenne folytatás.
nov. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
66%
Nem lenne folytatás. Ez akkora világnézetbeli különbséget okoz, hogy nem működne.
nov. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
66%
Találkoztam már ilyen lánnyal, engem nem zavart, nem emiatt lett vége, én szabadelvű, toleráns vagyok, felőlem aztán mindenki arra szavaz, akire akar, amíg nem megy át hittérítőbe, addig tőlem aztán lehet fideszes. A magam részéről individualista libertárius vagyok, a magyar pártok közül az összeset kb. egyformán rühellem, nem látok közöttük érdemi különbséget, a fidesz max annyiban különbözik,h ők tudják a legtöbb embert megvezetni.
nov. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!