Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Beszélgettem egy idegennel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszélgettem egy idegennel egy bolt előtt. Hülyén néz ki ha holnap is megyek?

Figyelt kérdés

Egyik reggel beszaladtam egy kisboltba kávét venni, közben a telomon a szívinfarktot hozta rám hogy a lime vonogat le random díjakat a számlámról nem enged fiókot törölni és egyebek, köznen letettem a kávém egy olyan párkány részre. Ezekkel szerencsétlenkedtem a telomon, mikor egyszercsak a poharam mellé lerakta más is a poharát, hogy nem baj szabad lesz? Vagy ilyen dumával.

Ránéztem láttam egy pasi, mondtam neki nem baj nyugodtan, csak olyan feszült voltam hogy elkezdtem kérdezni nem e tudja hogyan lehet lime fiokót törölni mielőtt lenullázná a bankszámlám.

Erről kezdtünk csevegni, de közben rohannom is kellett, de kérdeztem ő itt szokott e kávézni erre dolgozik? Mondta igen és késésben van:) na mondom, én is késésben éppen!:D

Aztán gyorsan mondtam neki lehet akkor majd másik reggel is tudunk kávézni, mentem.

Erre azt válaszolta kedvesen hohy kíváncsian várja tényleg!:)


Én meg utólag kezdtem gondllkodni hogy amúgy én most normális vagyok?

Aztán meg azon hogy amennyit láttam belöle (fél pillanat talán), annyibol úgy tetszik is. Tehát lehet nem lenne hülye ötlet holnap menni oda kávézni.

Vagy az? Tré lenne nagyon?

Mit hihet rólam?



#fura random ismerettség
dec. 5. 21:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
En elkértem volna a számod
dec. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ez 2 teljesen vadidegen közt kb fél -max 1 percen belül.szinte fel se fogtam az egészet, de szerintem ö sem.
dec. 5. 21:20
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj, elválik mi lesz.
dec. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért nézne ki hülyén? Kb meg is beszéltétek, hogy mindketten szoktatok ott kávézni. A jég már megtört, szoval ha holnap reggel ott találod nyugodtan odamehetsz beszélgetni.
dec. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Hát nekem gözöm sincs. Olyan az egész mintha elhívtam volna egy vadidegent egy kávés randira!

És nem tudom ez honnan meg hogy meg mit mondjak!

dec. 5. 21:34
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Istenem beszélgessetek, semmi stressz, nem randi ez.
dec. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Oké de azt mondta kíváncsian várja(hogy mégis mit akarok tőle?)


Én még ilyen helyzetben nem voltam. Mégis mit mondjak? Oke akkor csak időjárás téma és nem stresszelek rá. Az is hülyén nézne ki mondjuk.

dec. 5. 21:43
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Arra kíváncsi hogy megjelensz-e...
dec. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
A fickó tud kezdeményezni, könnyedén kommunikálni (akár bármiről is), nem véletlenül melléd és nem egy üres asztalhoz ült. Nem nyeretlen kétéves, fog még oda járni kávézni, szóval hajrá baby :)
dec. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
ezt hívják valóságnak üdv a kulubban 😊, mi van akkor hogy vad idegen jó haverok lehettek még akár nem kell egyből pár kapcsolatban gondolkodni xd
dec. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!