Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az eddig tapasztalataid...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az eddig tapasztalataid alapján mik azok a dolgok, amiket sürgősen abba kellene hagynia az ellenkező nemnek még amikor csak ismerkedtek egymással?

Figyelt kérdés
Én azért észrevettem visszatérő rossz "szokásokat" és az a baj, ha ezek alapján hanyagolnám őket, kb senki sem maradna.

dec. 6. 08:45
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerencsére nem az én közvetlen tapasztalatom (inkább csak hallom meg olvasom), az a körítés, őszintétlenség. Mindent meg lehet és kellene is mondani egyenesen, őszintén és ezt lehet nem bunkó módon is.


A megfelelő kommunikáció hiánya.

dec. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
64%
Az altalanositast. Mint "az ellenkező nem".
dec. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
69%

Nem jut eszembe ilyen.


Konkrétan mire gondolsz?


És akkor úgy érted, hogy ha mondjuk férfi vagy, akkor kb mindne nő csinál valamit ami neked nem tetszik?


Mert egyébként vagy néhány tapasztalásból általánosítasz ami ugye elég gagyi szokás... vagy tényleg mindenkire igaz a nemből, akkor meg a te elvárásod irreális.

dec. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
#3: Az ugye megvan, hogy a kérdés hozzád szól? Irreális elvárás? Az rám tartozik, hogy én mit várok el. Mégis mit lehetne amúgy elvárni ami irreális? Például?
dec. 6. 09:50
 5/43 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen. Mármint volt olyan férfi, akivel X volt a probléma, másikkal Y. Nem vettem észre ilyen egész nemet érintő dolgot.
dec. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
57%
De mondj már példát, hogy mire gondoljunk! Kijelented, hogy te ilyet észrevettél de nem írod le, hogy mit. Mert én sem látok senkit ami minden egyes nőre igaz és engem zavar. Vagyis tényleg lehet, hogy valami normális, általános dolog vagy bevett szokás ami téged zavar és akkor tényleg te ülsz fordítva a lovon.
dec. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
63%

Régen rossz, ha valaki az ismerkedés során már azt várja, hogy a másik valamilyen szokását változtassa meg.

Keress olyat, akinek nincs olyan szokása. Vagy fogadd el őt azzal a szokásával együtt.

Az írod, ha mindenkit hanyagolnál, akinek van valamilyen, számodra elfogadhatatlan szokása, akkor kb. senki sem maradna.

Akkor pedig te nem vagy eléggé elfogadó.

Így a büdös életben nem lesz boldog párkapcsolatod. Legföljebb olyan, ahol hosszabb-rövidebb ideig marjátok egymást a pároddal, aztán vagy neki lesz elege abból, hogy meg akarod változtatni, vagy neked abból, hogy ő nem fog megváltozni.

dec. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
100%
Abba kell hagyni a beszélgetést (ne adj Isten dugást) az exszel.
dec. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
Akkor rosszul fogalmaztam, nem szokás. Mindenki full másra gondol. Miért nem lehet javítani a kérdésnél legalább a kifejtős részt? Akkor berögződés? Sablonosság? Nem igaz, hogy csak én látok full ugyanolyan profilokat társkeresőn. És csak engem keresnek meg emberek full ugyanazzal a szöveggel. Meg a való életben sem sokkal jobb. Akkor ott van az exekhez való hasonlítgatás stb. Nem tudom már, hogyan nevezzem ezt, pedig sok ilyen van.
dec. 6. 10:12
 10/43 anonim ***** válasza:
63%

4, igen, ha valami egy egész nemre abszolút és valóban jellemző, akkor ennek ellenkezőjét elvárni irreális elvárás. Mintha a kutyáktól azt várnád el, hogy ne ugassanak.

Deee az az igazság, hogy ilyen elég kevés van, általában inkább cska ltalánosításról van szó, vagyis ha keresel, találsz olyat akire nem jellemző az adott dolog.


És hát na, pont azért kérünk konkrétumokat, hogy ne legyen félreérthető akérdés:D

Kiírás után persze, hogy nem lehet módosítani a kérdést. MIlyen lenne már az, hogy megválasozlják páran, erre átírod az egészet tök másra és így megváltozik az, hgoy mire válaszoltak:D

dec. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!