Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha tőlem nem várják el a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tőlem nem várják el a nők az anyagi dolgokat semmilyen szinten, az azért van mert jól nézek ki?

Figyelt kérdés

Két haverom szerint igen. Elmondom én mit tapasztalok: A nők szinte sosem várnak el tőlem anyagi dolgokat. A randikon simán van, hogy felezünk, vagy még ők hívnak meg engem. Buliban is volt már. Azt látom azokban a csajokban, akikkel végül eljutok randira elég nagy a tetszés felém már az elejétől és nem érzem, hogy pénzzel kéne őket vagy akármilyen nőket lenyűgöznöm. Ha valaki rám néz és tényleg tetszem neki, ő az anyagiakra teljesen tojik onnantól. Az utóbbi 1 évben 2 nő is volt, akiknek volt autója (nekem nincs) és még a randik végén ők dobtak haza engem, vagy hasonlók. (Aztán volt folytatás, szex is.) Aztán közben azt hallom vissza a legtöbb férfitól, hogy ezek az ő számára elképzelhetetlen dolgok, hogy egy nő ilyeneket csináljon vele, tehát ezeket ezért emelem ki.


Nyilván volt már olyan valaha, hogy nő megkérdezte mi a munkám, van-e kocsim, hol lakom (saját/albi/szülő), de elég ritka. És olyan is van, hogy egyszerűen vagy annak a nőnek nem tetszettem vagy ő olyan típusú nő volt, aki nem külső tetszés alapján keresett párt első sorban. De attól még megvan az, hogy általában mi a tapasztalat. Az őszinte tetszés felülír ilyen dolgokat?


dec. 7. 10:55
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Nem.

Csak simán van annyi érzéked, hogy ne a pénzéhesekkel ismerkedj.


Mondjuk szerintem ez nem nag yművészet, dehát úgy tűnik ezen az oldalon oskan vannak akik még eddig sem jutnak el és leállnak olyanokkal egyáltalán beszélgetni akik pl bemutatkozás helyett elvárási listát tesznek ki, hogy minek kell megfelelj:D Az ilyennel nem szabad leállni, sokan meg mégis megteszik, aztán cosdálkoznak, hogy a csaj csak érdekeket néz.

dec. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy ejszakara vagy rovidebb tavu kapcsolatra nem igazan kell hogy penze legyen az embernek, eleg jol kinezni meg kell egy imidzs, vagy jol kell tudni hazudni. Attol fugg mi a cel. Egyik ismerosom anno ( mar kulfoldon el) felver szarmazasu volt, de holt csoro. Ilyen huszon evesek lehettunk, a srac otthagyott minden sulit, se auto se jogsi se semmi, es folyamatosan kefelt megallas nelkul tobb baratnoje volt egyszerre. 2 dolog miatt: azert mert a szarmazasa miatt a feherek kozott kuriozumnak szamitott, es baromi jol tudott hazudni az anyagi helyzeterol. Rengeteg not megdugott fiatalon. Persze mostmar o is 30 eves, es ebbe a korban a penz es anyagi biztonsagot mar joval jobban nezik a nok. Meg hat egy ido utan minden hazugsagra feny derul es ott is hagytak ot a nok egy ido utan. Szoval becsajozni eleg a kinezettel, de azert egy dekorativabb nohoz hosszu tavon kellenek az anyagi javak is...
dec. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vagy talán értelmesebb, dolgozó nőknek mégse a pénz számít.
dec. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Abszolút meg tudlak erősíteni, velem is pont ugyanez a helyzet. Mostani párommal is úgy jöttem össze (2022 január), hogy ő többet keresett (238 ezret, én csak 180-at), és mamahoteles is voltam még, ahogy a korábbi kapcsolataimban is (5 korábbi). Azóta változott a helyzet, most már én keresek jobban (300-at + néhány egyéb anyagi juttatás), illetve azóta együtt élünk már közös, saját lakásban június óta (szüleim lakása, ami vagy 8 évig ki volt adva albérletbe), de amikor megismerkedtünk, legalább 1 évig szóba se került a lakás ténye (nem is tudott róla), és mivel 8 éve ki volt adva ugyanannak az albérlőnek, eszem ágában se volt odaköltözni, mert egy nagyon rendes, mondhatni kiváló albérlője volt a lakásnak, és neki sokkal nagyobb szüksége is volt rá, mint nekem. Aztán végül csak megtörtént a beköltözés, mert a csaj elköltözött Svájcba dolgozni, mert itthon kb. éhbérért dolgozott.

De mondok neked még jobbat, jártam már együtt alapképzéses hallgató koromban egy pár évvel idősebb PhD-s oktató nővel is 4 évig, akinek meg részben én laktam a lakásában (heti pár napot, lakbér nélkül), míg néha ő jött a mamahotelbe (szüleim házába). Pluszban még kocsival is furikázott ide-oda, mert jogsim + kocsim se volt még akkoriban (24-28 éves korom között).

Abszolút nem értem ezt a sok embert, honnan halásszák össze ezeket a pénzre menő, anyagias nőket, és mi miért nem futottunk ezekbe bele (én konkrétan egybe sem 18 éves korom óta, pedig aktív társkeresős időszakomban nagyon sok nővel ismerkedtem netről is). De örülök neki, hogy nem vagyok egyedül, és kicsit tudjuk ellensúlyozni ezeket az "nők a pénzes pasikra mennek" típusú gusztustalan kérdéseket meg kommenteket. Most ezek a beszámolók vagy igazak, vagy csak beképzelik maguknak ezek az emberek, akik ezt hangoztatják, bár ahhoz meg túl sokan vannak, hogy ne legyen valami alapja ezeknek a sztoriknak.

30F

dec. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

És még annyit, hogy természetesen mi is felesben fizetjük a közös dolgokat (számlák, bevásárlás, stb.), illetve kb. felesben megosztjuk a házimunka elemeit (pl. mosogatás, mosás, vasalás, rendrakás, takarítás, bevásárlás, lakásdekorálás, főzés, stb.). Én amúgy is nagyon egyenlőség-párti vagyok, nagyon komolyan veszem az emancipációt, hogy lehetőleg egyik irányba se torzuljon a mérleg nyelve.

Előző voltam.

dec. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Van koze hozza. A kevesbe jo kinezetuektol varnak el mibdig tobbet a nok, a helyes ferfiakkal akapbol kedvesebbek.
dec. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezek csak egyesek vilagaban szamitanak csodanak. Ertelmisegi nokkel ismerkedtem, es nem volt gond abban, hogy egymast elvigyuk a masik autojahoz a randi utan. Igazabol meg az idot is meg tudtuk hosszabbitani vele. A fizetesnel is volt olyan, hogy o, 1 oraval hamarabb szabadult, mert az egyik ugyfel lemondta az idopontot, es megebedelt mire en odaertem a randira. Nem engedte a vegen kifizetni a szamlat. Csereben adott volt a lehetoseg, hogy a kov randin en fizetek. Az inceleket azert nem eri ilyen, mert ok az okos nokhoz hozza sem mernek szolni.
dec. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kétségtelenül köze van hozzá. A kinézeted és a sárm. Egészen máshogy állnak hozzád.
dec. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7. Okos novel mirol beszelgetnek a kamu "rohadt muvelt vagyok szepirodalmat olvasok, politikai szakerto, muveszetekhez erto" blabla sablon hulyeseg.. rengeteg embert nem is erdekelnek ezek ,de mivel a muveltseg hatasat es elitistat akar jatszani igy kenytelen bemagolni ezeket es kamu vigyorral beszelni roluk mint ha elvezne!!! Na az ilyenekhez jo is ha nem mennrk oda !
dec. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!