Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy férfi tényleg megunja, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi tényleg megunja, ha sokat ír neki egy nő? N

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy férfival, akinek megtetszettem. Vannak közös barátaink, ezért is gondoltam arra, hogy belemegyek az ismerkedésbe, mert jókat mondanak róla, és nekem is szimpi. Eddig csak írogatunk egymásnak, kb 2 hete ismerkedünk. Viszont félek, hogy túl sokat írok neki. Nem fogok az agyára menni? Ő ritkábban ír, mint én, mert elfoglalt ember, de van, hogy hajnalig beszélünk. Egyik barátnőm szerint ne válaszoljak neki azonnal, amikor ír. Mivel ő van, hogy több óra múlva válaszol, így úgy döntöttem, hogy én is késve fogok visszaírni neki. Ezt azonban nehéz betartanom, mert sok hangüzit szoktam neki küldeni, meg néha többet írok a kelleténél. Félek, hogy megun egy idő után. Adjak lejjebb, ugye?

Valamelyik nap kevesebbet írtam, és megijedt, hogy már nem akarok tőle semmit. Nem akarok az agyára menni, de olyan nehéz megállnom, hogy ne küldjék annyi hangüzit és ne írogassak annyit. Mit gondoltok, az agyára fogok egyszer menni? Meg fog unni?



dec. 9. 22:34
A kérdező szavazást indított:
Hát, jobb lenne lejjebb adnod
Ha annyira tetszel neki, nem fog megunni
Ne csak a férfi keressen, a nő is kezdeményezzen
Inkább a férfinak kéne kezdeményeznie, ő írogasson annyit
Egy idő után meg fog unni
20 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

"sok hangüzit szoktam neki küldeni, meg néha többet írok a kelleténél."

Minek, ha te is soknak találod?

Inkább találkozzatok gyakrabban.

dec. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Dolgozik, mellette van magánélete millió megoldandó feladattal, =+ barátok, rokonok, esetleg sport, stb.

Nem jó, ha túltengsz, ha a nyakában lihegsz.

Egy idő után teherré válik, átfordul érdektelenségbe.


Hagyni kell levegőt a másiknak, hogy érjenek benne az információk.

Neki is kell hagynod lehetőséget a kezdeményezésre, stb.


Lassíts. Keveset, értelmeset, ne zúdíts rá mindent, mert elveszíted a kíváncsiságát.

dec. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem inkább most derüljön ki mennyire passzoltok, mint később. Akivel kölcsönös a szimpátia, nem mész az agyára, hanem többet akar.
dec. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szóval ha éppen akkor keres engem, amikor épp semmi dolgom, akkor se válaszoljak azonnal, hanem csak később? Így legalább fogja várni a válaszom?
dec. 9. 22:44
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A túlzott ragaszkodás tényleg romba dönt mindent. Kapcsolj vissza pár fokozatot, és meglátod, hogy a kevesebb néha több elve érvényesülni fog. De azért ne sz*rd le, de éreztesd, hogy azért neki is kell tennie, hogy a té érdeklődésed fent maradjon. Arany középút. :)
dec. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha érdekled és élvezi a társaságod, akkor amíg jó a tartalom, nem fogja sokallani. A játszmázástól én óva intenélek inkább ha alapból nem a természeted része, szóval tudom hogy sokan alkalmazzák a késleltetett válaszolást, de végső soron ez is csak játszma, manipuláció. Viszont amit javasolnék az üzenetek mennyisége kapcsán, hogy talán mégsem érdemes túlzásba esni, mert hiába hízeleg az egójának és esik jól neki jódarabig, de az egyensúlyt nagyon el fogja tolni ez köztetek, ha ő meg nem tud ennyit visszaírni neked. Szóval javaslom próbálj kicsit jobban az arányosságra törekedni, és akkor pl a mennyiséget felváltani a minőséggel. Főleg ha jelenleg tényleg kevésbé is ér rá, akkor kifejezetten empatikus húzás is lehet ez a fajta váltás.
dec. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
Ha így van, akkor az azt jelenti, hogy valami mégsem olyan tökéletes abban a kapcsolatban. Én például kifejezetten imádom, ha a szerelmem sokat ír.
dec. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
7 - Lehet, hogy a kérdező szerelme is imádja, csak a kérdező fél, hogy majd meg fogja unni.
dec. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8# Igen, mert ha nem írok, megijed, hogy valami baj van. Volt olyan nap, hogy alig írtam neki, mert nem volt időm, és kérdezte, hogy mi a baj, hogy keveset beszélek. Azt hitte nem akarom folytatni az ismerkedést. Viszont tartok attól, hogy egy idő után megun :/
dec. 10. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!