Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Minek az olyan nőnek esküvő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek az olyan nőnek esküvő vagy házasság, aki ha megunja a párját, már fut is elválni?

Figyelt kérdés

Van ilyen ismerősöm, de kíváncsi vagyok erre a "mentalitásra".

2 évvel ezelőtt vált el az első férjétől, mondván unalmas volt, nem foglalkozott vele, és milyen jól megértette magát az egyik munkatársával. Aztán azzal a munkatárssal fél éve házasodtak össze, és most a nő szintén beadta a válópert, mert nem az igazi, mégsem tetszik, meg úgyis van jobb.

Mindezt úgy, hogy mindkét esküvőt ő bulizta ki, ő akarta a legjobban, mert neki az fontos, stb.

De miért? Ha 1-2 éven belül rohan elválni, mi a fenének kell neki esküvő?

Az egyik legjobb barátnője a rokonunk, onnan tudom ezeket, és ő sem érti, és mesélte, hogy a nő most vérig van sértődve, mert az új pasija ennek tudatában nem akarja feleségül venni.


Mi értelme van az esküvőnek, házasságnak így?



2015. febr. 18. 14:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Éretlen személyiség a nő, aki azt várja, hopgy a szerelem majd sosem múlik el, és amint eltelik a 1,5-2 év amikor múlni kezd, lelép. A hozzáállásán csak ő maga tud változtatni. Ha nem adja meg senkinek az esélyt hogy a szerelem átalakuljon szeretetté és megbecsüléssé, sosem fog sem házasságban sem anélkül senkivel együtt maradni 1-2 évnél tovább. Vagy mikor megváltozik, esetleg majd kifog egy olyan pasit aki ugyanúgy lelép mellőle, mert éretlen.
2015. febr. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Kései Sirató ***** válasza:
62%
Éretlen az ilyen nő. Szerencse, hogy nincs gyereke. Vagy van?
2015. febr. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Az én életemet semmiben sem befolyásolja, csak kíváncsi vagyok erre a gondolkodásmódra.


Nincs gyereke, de sajnos akar.

2015. febr. 18. 15:17
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Éretlen és kapkod. Nem az a baj, hogy pár év múlva már másképp érez valaki és akkor kilép, hanem az, hogy sokan nem is adnak kellő időt egymásnak és maguknak esküvő előtt, és elkapkodják, aztán meg elválnak. Nem tudom, mennyire egyedi ennek a nőnek az esete, de tényleg sok olyat látok, hogy belerohannak a házasságba, és csodálkoznak, ha nem működik. Persze, mert ez nem úgy megy, mint a Disney mesékben. Ha mégse megy együtt, annak még azelőtt kellene kiderülnie, hogy összeházasodnának. Több ismerősöm is megspórolhatott volna egy válást.
2015. febr. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
11%
Mert az ostoba nők nem fogják fel,hogy számukra a szerető és a szexpartner a legjobb státusz.
2015. febr. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
40%

Hát ha valakivel nem törődik a férje, és hiába próbál vele beszélni, megoldani a dolgot, egyedül nem megy...így nem csodálom ha otthagyja. Miért? Legyen boldogtalan egész életében, csak azért, hogy ne váljon el?


De itt szerintem nem erről van szó. Ez a nő simán nem elég érett a házassághoz és ennyi. Ebből is látszik, hogy agyilag kell megérni bizonyos dolgokra, és nem a kor számít.


Olyasmit keres amit sose fog megkapni.

2015. febr. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

"Hát ha valakivel nem törődik a férje, és hiába próbál vele beszélni, megoldani a dolgot, egyedül nem megy...így nem csodálom ha otthagyja"


A férje igenis szerette őt, dolgozott, és mindenük megvolt, törődött is a nővel, csak a nő unta a banánt, és inkább keresett valamit, ami izgalmasabb.

2015. febr. 18. 19:19
 8/13 anonim ***** válasza:
30%
Rengeteg a szánalmasan ostoba nő, akinek csak az fontos, hogy kiírhassa a f @ s z b o k r a, hogy házas!!!
2015. febr. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Te írtad, hogy azért vált el, mondván nem foglalkozott vele a férje. Én ebből indultam ki. De itt nyilván arról van szó, hogy nem alkalmas komoly kapcsolatra.
2015. febr. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
22%

Nem tudom, de a válás illetékét felemelném vagy 150 ezerre.

Plusz még áfát is tennék rá.

2015. febr. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!