Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan bízhatnék meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bízhatnék meg egy férfiban? N

Figyelt kérdés

El kezdtem randizni barátnőm egyik barátjával, mert randira hívott, amire én igent mondtam. Azonban nehezemre esik benne megbízni, mert eddig mindig csak csalódtam. Minden fiúban és férfiban csalódtam, akikhez valaha is közöm volt. Volt, aki megcsalt, voltak akik csak megakartak fektetni, míg mások nem találtak maguknak mást, így jó voltam én is, más meg azért szakított velem, mert más dolog fontosabb neki, mint én stb stb. Mindig csalódtam, és sokat sírtam. Félek, hogy ez megint megtörténik. Mielött el kezdtünk randizni, megfogadtam, hogy szingli leszek örökre, és macskával fogok megöregedni, aztán egyedül halok meg. De aztán jött ő, és meggondoltam magam. Már azon gondolkozok, hogy inkább abbahagyom vele ezt, hogy megelőzzek egy újabb szakítást és fájdalmat. Már azt is bánom, hogy beleegyeztem, mert biztos vagyok benne, hogy fájdalom lesz a vége.

Voltatok már hasonlóan?



dec. 10. 15:16
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
58%
Új lehetőség, tiszta lap. Jó lesz!
dec. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
69%

Szegény srác.

Tuti nem fogja majd érteni, hogy mit rontott el.

dec. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
74%
Persze így aztán tényleg nagy esélye van !
dec. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
23%

Nem a férfiakkal van a baj kérdező, nem is veled, a párkapcsolatok alapjában romlottak, egy hibás termék, mondjuk így.


üdv. egy férfi aki meg a nőkben nem tud bízni, de én nem haragszom rájuk érte, sajnos a baj nem náluk van

dec. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
41%

Remek hozzáállás kérdező! Nyugodtan írd le őt is mások hibái miatt, elvégre minden férfi egyforma! Hát nem?

Legalább magadtól megkíméled…

dec. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
71%
Inkább terápiára fordítsd az idődet, ha javasolhatom. Ha eléred a pontot, ahol már nem kell, hogy a másik jelentse a biztonságot és a stabilitást, mert azt te jelented saját magadnak, akkor nem fogsz félni, hogy elhagynak. Tapasztalat.
dec. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
69%
Pont azt akartam írni, mint a #6-os. Szakember segíthet. Bár a munka túlmenően a te részed lesz benne, hogy másképp állj a párkapcsolathoz.
dec. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
39%
Te választottál mindig hülyéket. Valószínűleg ez egy rendes srác. Adj már neki egy esélyt.
dec. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
39%
Én is a srácot sajnálom...itt hiba csak a kérdezőben van. Torz lélek. Szegény srác.....
dec. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
31%

6-7! Elég ostobák vagytok, ha azt hiszitek, hogy ilyesmit "ki lehet terapizálni".

Konkrétan hatos, te meg Bem tudom tudod-e se mindenki másokban keresi a biztonságot, aki magában jól elvan az vagy pszichopata vagy autista. Azt meg csak ne csináljunk már a kérdezőből!

dec. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!