Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez lehet a gond, amiért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lehet a gond, amiért nem találok magam mellé senkit?

Figyelt kérdés

Ezen a mondaton akadt meg a szemem olvasás közben: "Gondolom te se vagy az a művelt, okos, nagyon szép lány, mert akkor találnál rendes pasit:)"

A helyzet az, hogy én idáig viszonylag "műveltnek és okosnak" tartottam magam. Illetve sokan mondták már, hogy szép vagyok és aranyos.

Viszont a fenti dolgok miatt eléggé elbizonytalanodtam. Talán mégis én vagyok a selejt és ezért nincs senkim, vagy múlhat ez a puszta véletlenen?

Csak azért mert ez a kettő nagyon ellentmond egymásnak. A barátaim "kelendő" lánynak tartanak, mégis a szerelemben mindig kudarcot vallok... Lehet, hogy ők tévednek?

Csak annyit kérnék, hogy jelezzék azok, akik ugyanebben a helyzetben vannak, vagy gondolják, hogy lehet egyedül egy olyan lány is, aki nem tök hülye és relatíve szép!


2010. okt. 21. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
kb én is olyan lehetek, mint te, nem vagyok rusnya, dagadt sem igazán, azért jó fej,nem is a legbutább(bár nem vagyok 5-ös tanuló) van eszem az élethez, nem vagyok buta szőke liba, de szerintem egy valami van, amiért nem találunk pasit: Nem vagyunk rámenősek. Én azt vettem észre, legalábbis a környzetemben, hogy a fiúk többsége is félős, ha tetszel is neki, nem meri megmondani, én meg lány létemre biztos nem fogom.De van sok csaj aki kerek-pere megmondja a srácnak, és össze is jönnek.
2010. okt. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én két évvel ezelőttig voltam pont ebben a helyzetben mint te. Sok helyen olvastam, hogy nem szabad rágörcsölni a témára, még csak gondolni sem szabad rá, mert jön magától. Egy idő után úgy gondoltam oké, majd eljön az ideje. És el is jött. Most szombaton leszünk a párommal két évesek.

nem szabad arra gondolni, hogy benned van a hiba. Ez puszta szerencse kérdése. Legyél türelmes, nem maradsz egyedül!

20/L

2010. okt. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem vagyok türelmetlen, már kezdek belenyugodni, hogy nem kellek senkinek.

Csak az a rossz, hogy hallom innen onnan, hogy ó, biztos 10 ujjamra találok pasit, meg csinos vagyok stb. Közben meg egyetlen hosszabb kapcsolatom volt csak idáig. 21 leszek. Tudom, hogy nem vagyok elkésve vele, és nem is hajtok arra, hogy száz kapcsolatom legyen, csak bánt, hogy 16 évesek boldogan, szerelemben tudnak élni, én meg 21 évesen itt vagyok egyedül.

2010. okt. 21. 16:08
 4/7 Fülünyúl ***** válasza:
Kezdetnek dobj egy e-mailt, a többi meg majd elválik. :)
2010. okt. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy itt sajnáltatod magad.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Itt pedig szidod a nem alfa hímeket.

2010. okt. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, azt a kérdést nem én írtam! :)
2010. okt. 21. 23:07
 7/7 anonim ***** válasza:

Most az a 16 évesek élnek boldogan, az tudod mi..? Összejöttek az első pasival, aki rájuk hajtott, hogy a barátnőiknek elmondhassák, hogy van pasijuk. Az nem érdekli a többségüket, hogy csúnya, és a legfontosabb, hogy körülbelül semmit sem éreznek a fiú iránt.

Első voltam, ja és amúgy 17/L

2010. okt. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!