Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nyugis, de meleg, kellemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyugis, de meleg, kellemes randi helyek Bpn?

Figyelt kérdés
Fontos hogy tényleg ne legyen zsúfolt, de színvonalas, nagyon bizalmatlan vagyok a randival kapcsolatban, így a pasi rám hagyta, hogy szervezzem meg én, viszont nem csináltam még ilyet..
dec. 13. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Az egyikőtök lakása. De ahhoz egyedülállonak kell lenni.

Ja?

Akkor nem szóltam.

dec. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kovetem
dec. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy csöndes kávéház. Pl. Hadik, Centrál, stb.
dec. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Enni akartok vagy csak egy kávé/süti? Budapest melyik része? Melyik nap, milyen napszak? Mennyire vagytok árérzékenyek?


Itt laksz és ötleted sincs? Csak ismersz pár helyet, ahová be tudnál ülni valakivel egy-két órára - gondolom barátokkal, barátnőkkel, exeiddel csak kimozdultatok néha, nem? Én pl. nem mennék szívesen olyan puccos helyre mint a Hadik vagy a Centrál, szívesebben mennék valami lazább helyre, de ez én vagyok. Péntek vagy szombat este kb. minden hely zsúfolt, főleg most ünnepek előtt, egy hétköznap kora délután könnyebben találsz nyugisabb helyet.


Keress rá google maps-en a környékre, ami neked kényelmes és ott nézegess helyeket, vannak fent fotók, étlap, értékelések stb.

dec. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!