Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon pofátlan dolog lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon pofátlan dolog lenne ha ráírnék?

Figyelt kérdés

Egy velem egykorú lánnyal ismerkedtem kb 2 hétig, aztán két héttel ezelőtt elváltunk, mert akkor úgy éreztem nem igazán passzolunk. Sokat beszélgettünk, de a vége felé elég passzív lettem, nem volt kedvem sokat beszélgetni, rengeteget dolgozom is, fáradt is voltam.. meg őszintén azt kerestem ami az előző exemben volt, sajnos.. Viszont amúgy meg hiányzik ez a csajszi, csak más valami van benne amit megfogott. Ő elégg kifakadt szegény ezen, sajnáltam is. Eléggé lelkiismeret furdalásom is van.


Nagyon görény dolog lenne ráírni, hogy hogy van és lenne-e kedve elölről elkezdeni? vagy folytatni az ismerkedést?



dec. 14. 17:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt valóban hülyén jönne ki,másrészt pedig semmi értelme,ugyanis neked ez a csaj nem a nagy szerelem,csak egy pótlék...
dec. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
#1 Nem írtam egy szóval sem, hogy nagy szerelem lenne Ő. Hogy is lehetne, ha 2 hétig beszéltünk csak? Én azt írtam, hogy szimpatikus. És egyáltalán nem pótlék ez a lány, az exemhez nem szándékozom visszamenni, mert csúnyán váltunk el és elégg keresztbe tett nekem, örülök, hogy megszabadultam tőle.
dec. 14. 18:05
 3/11 anonim ***** válasza:
15%
Ronda vagy, inkább ne zaklasd szegényt! Meg házhoz akarsz menni a pofonért, amikor rájössz, hogy egy tőled sokkal szebb, jobb, tehetősebb, erősebb barátja van? Mire jó ez neked?!
dec. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#3 Ezt most nem tudom hova tenni. Biztos ide akartad írni? Nem vagyok ronda és Neki sincs barátja.
dec. 14. 18:07
 5/11 anonim ***** válasza:
16%

4.


Nice try :)

dec. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Már egyszer visszaléptél, mert úgy érezted nem passzoltok. Az volt a reális. Most csak azért hiányzik ez a csaj, mert ő szeretett, és neked ez az állapot hiányzik, nem a személyisége.

Előbb sztem magadban döntsd el, hogy őt teljesen el tudnád-e fogadni, és hogy anno miért utasítottad el.

Ha újra feljön benned, hogy mégsem, akkor kétszer töröd őt össze.

dec. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#5 Tesó, ha lenne barátja nem ismerkedtem volna vele és most sem akarnék tőle semmit. Ezen mit nem lehet felfogni?
dec. 14. 18:10
 8/11 anonim ***** válasza:
12%

7.


Attól még lehet neki úgy, hogy nem tudsz róla, miért mondaná el neked, egy random csúnya embernek a környezetéből, hogy milyen klassz barátja van? :P

dec. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#7 Rendben, akkor legyen így.:) Ritka élettelen egy ember lehetsz-amit tükröz a 2 pipád is-, ha annyira futja, hogy idejössz fórumra és köpködsz másra ismeretlenül. Ment a dislike, jelentettelek és mostantól ignorálva vagy:) Pá
dec. 14. 18:14
 10/11 anonim ***** válasza:
70%
Igen. Te nem ot akarod, de azert sz@r egyedul, viszont neki ugyanabba a pofonba futni tobbednere nagyon pocsek lehet.
dec. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!