Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak szerintem pofátlan dolog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem pofátlan dolog?

Figyelt kérdés

Még a kapcsolat elején járunk, de már másodszorra fordult elő, hogy amikor ott aludtam nála, annyit kérdezett, hogy éhes vagyok-e, de láttam rajta nincs kedve elmenni valahova vagy rendelni, úgyhogy azt mondtam, hogy nem. Ebbe is nyugodott, hogy ő sem. Utána reggeli mintha nem is létezne, mindenki ment a dolgára 12- fele, de annyit hallottam, hogy mielőtt elmentem volna, rendelt magának ebédet egy étteremből. Ti hogyan kezelnétek ezt a szituációt? Nincsenek anyagi gondjai, sőt..., én meg kifizetném a részemet.

22L



2020. febr. 8. 12:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Azt válaszoltad, hogy nem. Gondolatolvasó a pasid? Nem hiszem. Akkor meg mit akarsz?
2020. febr. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%

Ha aztmondtad nem akkor azért nem rendelt neked ..

Nem kell tulkomplikalni szerintme a pasik egyszerűen gondolkodnak ebben elvégre egy ebéd csak nem gy luxus nyaralás


Máskor mondd neki igen éhes vagyook kérnek xy-t

2020. febr. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
Jah a pofátlan nem itt kezdodik :)
2020. febr. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Ez aztán a női logika. Azt hazudja, hogy nem éhes aztán még a másikat tartja pofátlannak, mert nem rendel neki is kaját.
2020. febr. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
11%

"láttam rajta nincs kedve elmenni valahova vagy rendelni"


NEKED nem volt kedved, ügyes projekció.

2020. febr. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
38%

Ez nem pofatlansag. Este nem voltal ehes (allitasod szerint), o meg vagy ehes volt, vagy nem, mindesetre nem akart akkor csak maganak kajat rendelni. Reggel meg lehet szimplan elfelejtette, vagy eleve nem szokott reggelizni, pl en sem szoktam szoval ha a masnap csak delig tart, addig tuti nem jut eszembe egyaltalan, hogy enni kene. De del korul mar lehet, hogy ugy vagyok vele, rendelek valamit, mert 1-2 ora mulva ehes leszek.

Ezt el lehet kerulni ugy, hogy esetleg reggel felhozod te legkozelebb, hogy reggelizzetek valamit.

2020. febr. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem csak a dugópajtija vagy? Mert nagyon úgy fest. Hány éves emberről írsz?
2020. febr. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
De ha éhes vagy, akkor meg nyisd ki a szádat.
2020. febr. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
55%

Nőként kérdem: te tényleg ennyire hülye vagy?

Ha megkérdezik, hogy éhes vagy-e, te azt mondod nem, majd felháborodsz, hogy nem adtak kaját? Ne legyél már fogyatékos. Ha éhes vagy, akkor megmondod, hogy "igen, éhes vagyok, légyszi menjünk el valahova/rendeljünk valamit".

2020. febr. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
55%
“Láttam rajta, hogy nincs kedve elmenni vagy rendelni” Dehogy láttad, minek beszélsz be magadnak ilyeneket. Ha hetekig nem kérdezi meg, akkor hetekig nem eszel?😃 Vagy mit szerettél volna, hogy azt mondod nem kérsz, és erre ő elkezd esedezni neked, hogy naaa a kedvemért egyél már😃😃 mit vársz, de most komolyan? Azt mondd amit akarsz, ne játszmázz, pláne ne ilyen hülyeségekkel.
2020. febr. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!