Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A fiatalabb nőknek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiatalabb nőknek mennyire kizáró ok a korkülönbség? Nem egy 30 évvel idősebb milliárdosra gondolok. Mondjuk ha 15 évvel idősebb vagyok a feltételeknél, de 10 évet nyugodtan letagadhatok. Tolakodásnak veszik a hölgyek az ismerkedési szándékot?

Figyelt kérdés
dec. 17. 10:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
23 éves vagyok, és eszembe sem jutna komolyan ismerkedni egy 38 évessel. Ha nagyon jól néz ki, akkor esetleg benne lennék egy rövid távú szexkapcsolatban, de kizárt, hogy ilyen generációs különbségekkel párkapcsolatba kezdjek.
dec. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Igen, tolakodásnak veszem. Miért nem lehet tiszteletben tartani azt a döntésemet, hogy nem akarok idősebbel ismerkedni? Nem fogom meggondolni magam.
dec. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%

Igen. 15 év korkülönbség a többségnek sok, van pár ilyen apakonplexusos csak, mondjuk a lakosság 5%-a, náluk van esélyed, de aki tudja, hogy nem akar ennyivel idősebb pasit, annál nem.


És nem csak a kinézet miatt. Ahogy az első írja, ha én 23 lennék, te akkor is 38, akárhogy nézel ki. Mondjuk én már 32 vagyok, és huh, biztos nem akarnám, hogy a most 33 éves férjem már 47 legyen.

dec. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%

"Miért nem lehet tiszteletben tartani azt a döntésemet, hogy nem akarok idősebbel ismerkedni? Nem fogom meggondolni magam."


Erre én is kíváncsi lennék.


Miért nem ismerkedsz veled egykorúakkal?

dec. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

#2 vagyok. Engem nem zavar, ha egy 60 éves 20 éves barátnőt akar, mindenki olyat keres, amilyet akar. Egészségére és sok sikert!

Engem az zavar, hogy annak ellenére próbálkozik, hogy megmondom, hogy nem. Például beállítom a társkeren, meg kiírom, hogy milyen korosztály érdekel. De ugyanez igaz távolságra, vagy bármi másra. És rendszeresen ír valami gyökérkefe, hogy de csak neki adják esélyt, mert ő azt érzi, hogy mi biztosan tökéletesen passzolunk. Ja, persze...

dec. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha a kérdező úgy fogalmazott, hogy "mondjuk ha 15 évvel idősebb vagyok a feltételeknél", akkor szerintem ezt azt jelenti, hogy nem közte és a nő között van 15 év korkülönbség, hanem az ő kora és annak az életkor tartománynak a felső határa között, amilyen korú férfiakkal a nő ismerkedni szeretne.


Ami így még durvább korkülönbség, jó eséllyel 20+ év.


Hogy a kérdésre is válaszoljak: tolakodásnak nem venném az ismerkedési szándékot, de nem is lennék rá nyitott.

dec. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%
Abszolút kizáró ok, ráadásul nevetséges és szánalmas. Minden kisnyugdíjas papi azt hiszi, hogy sokkal fiatalabbnak látszik, de ez egyáltalán nem igaz. Illetve akkor esetleg, ha tényleg egy milliárdos, aki megengedhet magának extra ackezelést, személyi edzőt, hajbeültetést, plasztikát, implantátumokat, stb. Aki egészségesebb, mint a korosztálya, fittebb is, és nem hal meg, mire gyalog feljön a tizedikre két szatyorral.
dec. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Optimálisan 3-7 évvel idősebb párt keres a legtöbb nő, vagyis a felmérés szerint akkor a legboldogabbak, ha max 7 évvel idősebb a párjuk. Az én esetemben 10 volt a max, amit még toleráltak a javamra, vagyis amikor 32 voltam és randira mentem 21-23 éves nőkkel, akkor azt mondták, hogy ez a max korkülönbség, ami optimális lehet. 15 az már sok. Persze nem egy és nem két ismerős van, ahol 15-20 évvel idősebb a pasi és sok éve együtt vannak, de ez azért csak 10%-a lehet a nőknek, akiknek ez jó. 25 év különbség meg már apakomplexus.
dec. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Tehát tudod a feltételeit az adott hölgynek és ennek ellenére próbálkozol? Itt nem a korral van a baj, hanem a hozzáállással. Ne zaklasd, ne erőszakoskodj. Ismerkedj azzal, aki vevő rá.


22N vagyok (párom 23F), biztosan nem ismerkednék 37 évessel. Nekem a felső határ inkább 26-27. Ha meg ezt tudod és ehhez képest plusz 15 éved van azaz vagy mondjuk 42... Na az nagyon gáz.

dec. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
94%
Normális kultúrált ember nem nyomul rá egyértelműen szinte generációval fiatalabbra. Engem is korukbelinek néznek de én tudom, hogy mennyivel idősebb vagyok náluk és kerülöm a félreérthető helyzetet is nemhogy én nyomuljak!
dec. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!