Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Se badon sem tinderen és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Se badon sem tinderen és facebook társkeresőn sem jutottam el odáig hogy egy beszélgetésből randi legyen.Vegyem tudomásul hogy csunya vagyok vagy ennyire nem használják a nők ezeket.?

Figyelt kérdés

dec. 18. 10:43
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

Egy ismerősömön keresztül látom ezt az egészet. Jól néz ki, dolgozik, normális ember és egyszerűen vissza se írnak vagy küldik az instát/onlyt. Rohadt nehéz neten ismerkedni.

A nőknek könnyebb szerintem, nekem is az volt. Ránk épül az egész. A társkeresők is azt akarják, legyél minnél többet fent és fizess is. Nem gondolom, hogy a te hibád.

dec. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nöi profillal beregisztráltam tindere 5 perc alatt kb 10 párom lett

Férfiként 1 hónap alatt értem ezt el

Vicces kicsit

dec. 18. 10:58
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

2019-ben jöttem össze a barátnőmmel pont Tinderről, előtte volt ~ 260 párom Tinderen, otthon éltem a szüleimmel, csóró végzős egyetemista voltam, a képeim a Photofeeler alapján 7.4-7.7 között voltak.


Nagyon sok matchemmel tudtam randizni, vagy értelmesen beszélni egy jót, a mai napig kellemes emlékeim vannak az olyan beszélgetésekkel kapcsolatban is, amik végül nem vezettek randihoz.


Most 3 hónapja vagyok Tinderen, elköltöztem önálló albérletbe ahol egyedül élek, jól keresek, van autóm is, a képeim ugyanúgy Photofeeler alapján 7.9-8.2 között vannak.


8 matchem van, 2 lánnyal tudtam beszélgetni, az egyikük randi napján ghostingolt, a másikból úgy húztam ki harapófogóval mindent, nem lett belőle semmi.


Egy héten pár délutánt arra használok, hogy elhasználjam az ingyenes lájkjaim de semmi eredményem nincs.

dec. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
190 centi magas jokepu ferfinak tartanak. Eleg sok szexre epulo kapcsolatom volt, volt hogy elso randin 3 ora mulva mar szexeltem a csajjal. Akarmelyik tarskeresot kiprobaltam, 50 nobol ha 3 visszair. Kivancsisagbol irtam a kedvezotletebb kinezetueknek( tulsulyos) pl, de meg ok sem irtak vissz:D Szemelyesen meg osszeszedem a 20 korrel jobb noket. Ezeket az appokat felejtsetek el.
dec. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Boo volt az egyetlen ami eddig bejött, Tinder és Badoo soha. Olyan lapos emberek vannak ott, hogy semmi érdeklődést nem mutatnak és ha már másnap nem ülök autóba és megyek el randizni velük akkor már offolnak is.
dec. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Türelmesnek kell lenni. Az én tapasztalatom: 5 matchből egy válaszol, 5 válaszolóból egy lesz több napig tartó ismerkedés/chat, 5 hosszabb ismerkedésből egy lesz randi. Randinál pedig 5-ből egy lesz kapcsolat. 5 kapcsolatból egy lesz tartós.


Az arányok változhatnak, 5:1 lehet 3:1 vagy 8:1


Én nem szexpartnert kerestem, hanem társat, és 4 egyébként csinos és értelmes (a maga módján) nővel jártam pár hónapot, mire a mostani barátnőmet megismertem. Vele is vannak surlódások, az ember 50 felé már merevebb és nehezen enged a "megszokottból", de jól megvagyunk, boldogan élünk.


Éld az életed, dolgozz, szórakozz, sportolj. Este szánj rá fél órát, hogy átnézd a profilokat. Ha match van, írj rá egyből, és ha visszaír, lazán de udvariasan csevegj.


Ha eltűnik vagy elköszön, azt se éld meg kudarcként. Ez van, ettől még működik a rendszer.

dec. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem te vagy a csúnya kérdező hanem az embereknek vannak magas sokszor irreleváns igényeik. 50-60 évvel te tuti átlagos és egyben normálisan kinéző pasi lettél volna aki tudott volna ismerkedni. Nyilván akkor is válogattak a nők de nem ennyire mint mostanság.
dec. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!