Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Túl reagalom vagy jobb ha hagyom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl reagalom vagy jobb ha hagyom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Külföldön élek. Áprilisban megismertem egy német pasit bumble-on. Elkezdtünk levelezni, átváltottunk messengerre. Neki nem volt, de miattam csinált egyet. A beszélgetések eléggé rövidek és lényegretörőek lettek. Nem nagyon foglalkoztam vele egy idő után, bevallom őszintén. De azért mindig felajánlotta a találkozót akárhányszor szóba elegyedtünk. Októberben jött el az a pillanat, mikor a milyen volt a napod kérdésre azt feleltem hogy jól esne egy kis lazítás.


Felajánlotta a wellnesst, ami nagyszerűen hangzott. Rábólintottam. Eljött értem autóval, fizette a programot, a kaját. Először azt akarta menjek át hozzá vacsorázni, de mondtam hogy első találkozásra nem megyek fel hozzá. Megkérdeztem szexpartner vagy romantikus kapcsolatot keres. Az utóbbit válaszolta és elnézést kért. Az első randin egyébként elég jól működött a kémia. Összebújtunk a vízben, simogattuk, massziroztuk egymást. Együtt szaunáztunk. De se csók, semmi több nem történt. Hazavitt, egy arcrapuszival elbúcsúztunk.


Én megfáztam így nem bólintottam rá a randevúkra amiket utána javasolt. Hogy menjek a haverja szülinapjára, biciklivel eljön hozzám stb. Mondtam majd ha meggyógyulok. Ekkor elhivott vacsorázni, aztán felmentünk hozzá. Filmezni akartunk dehát nem az lett nyilván. Aznap este el sem élvezett, de nekem igyekezett a kedvemre tenni. Egy dolog viszont fura volt, hogy mindig hozta a törcsit amit alánk rak. Meg az óvszert persze.


Ezután 2 hetente elmentem hozzá. Kiállítást néztünk együtt, azt én fizettem. Meghívtam, megköszönte. Sétáltunk, hintáztunk a parkban a kérésemre. Legutóbb azért toltam egy hetet a találkozón, mert menzesz görcseim voltak. Írta hogy oké akkor legközelebb eljön értem. Eljött, mondtam menjünk a karácsonyi vásárra...elmentünk, de elhagytam a kesztyűmet...ő meg bepánikolt hogy drága volt-e, vesz nekem másikat stb. Mondtam nem kell, csak egy kesztyű volt. Meg mégegyszer elakart vinni a vásárba, hogy jó élményt szerezhessen nekem...ne csak ez a rossz emlékem legyen.


Nála töltöttem azt az éjszakát. De ragaszkodott hozzá hogy utána is maradjak, pedig 3 órára egyedül hagyott a lakásba hogy leugorjon segiteni egy kolléganőjének költözködni. Még onnan is küldött nekem szelfit, hogy pakol... mindjárt jön. Én addig használjam a lakását. Aztán szexeltünk megint. Mindig van orgazmusom, nagyon figyelmes. Annak ellenére hogy nincs orál. Meg hogy ő 4ből kb 2szer jut el az orgazmusig csak. De a rituálé ugyanaz, hozza a törcsit, sikositot, ovszert, vibrit nekem.


Intimitás terén se nagyon panaszkodhatok. Magától fogja meg a kezem séta közben odakint, bennt kaja közben. Szeret kifliben átölelni, úgy aludni. Múltkor pedig megnyílt a gyerekkoráról, verte az apja és kijöttek az érzelmei. Bekönnyezett... megköszönte hogy végighallgattam de nem nagyon szóltam hozzá.


A jogsit otthon csinálom, ezt ő is tudja...így hazakell menjek 2 hónapra. Amikor mondtam neki, megbeszéltük hogy meg is látogathat februárban aztán majd együtt visszajövünk. A szülinapom most hétvégén lesz...kérdezgette mi a tervem, mit kérek. Viccelődött hogy vesz nekem egy autót stb. Aztán mikor hazahozott megbeszéltük hogy majd írásban ledumáljuk mi legyen. Nos igaz, hogy hétfőn ő keresett meg azzal milyen napom volt...de utána már csak max szelfi küldözgetés volt...és mivel mindjárt hétvége gondoltam akkor én kiadom ami bennem van.


Leírtam neki angolul, hogy szívesen társasoznék vele...hátha az jobban összehoz minket mert sokszor csak "yes,no, okay" válaszokat adok... pedig szeretem a mélybeszelgetéseket. Meg hogy igyuk meg a bort amit egyszer ajándékba vittem neki. Illetve hogy az ágyban is próbáljon ki velem egy új dolgot. Mert bár élveztem eddig és sok orgazmusom volt vele, szeretnék átélni vele mást is.


Semmit nem kérdezett vagy reagált érdemben. Csak annyit hogy "yes, you are welcome"...talán ezzel azt akarta mondani hogy persze, szívesen vagy ilyesmi.


Nekem viszont ez így rosszul esik. Jó hogy nem már én pitizek itt a szülinapomért, meg a figyelemért. Így is kellemetlen hogy meghívatom magam hozzá...elgondolkodtam rajta hogy ha neki csak ennyi, akkor jobb is ha inkább mást tervezek a hétvégére. Aztán megírom neki hogy bocs, máshogy töltöm a szülinapom. Mert kb ennyire érdektelennek érzem az üzenetet. Persze utána még jó éjszakát kívánt....


De furcsa érzéseim vannak felé. Egyrészt hihetetlenül kedves és érző embernek tartom. Másrészt meg ezek az apróságok gyanakvóvá tesznek engem. Például hogy miért van női email cím a tabletjén. 2 fürdője van, az egyik vendég fürdő, de sminklemosó, női sampon... persze használat nélkül, kibonatatlanul, csak bekészítve.



dec. 8. 02:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan mondd el neki, mit érzel iránta, mit szeretnél vele, és hogy ez kölcsönös-e!

Kérdezd meg, van-e valakije, stb.

dec. 8. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Noren1989 ***** válasza:
58%

Dugóspanci voltàl 3körre.


Nincs mit ezen túlreagàlni.

Ahogy elnézem, ugyanezt csinàlja valszeg 4-5màsik nővel is, él-hal a hódítàsért.

dec. 8. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%

Meg még azt is érzem a leírásodból, mintha ő szeretne több ágyon kívüli témát felhozni, de te meg mindig arra tereled a szót, sőt most még olyat is mondtál neki, amiből ő úgy érezheti, nem elég jó szerető...

És elbizonytalanítottad.

dec. 8. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
56%

Ez egy normalis bensoseges parkapcsolat. Unnepeld vele a szilinapod. Nincs semmi baj a viselkedesevel.

Ne rontsd el kotoszkodessel. Nokent mondom.

A torcsi meg tidztasagszeretet resze. Ns gondolj hulyesegeket. Ki szeret tocsogo nedves agyban fekudni???

dec. 8. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Minél idősebb az ember és minél több csalódása volt, annál nehezebben enged közel magához másokat. De szerintem mindig az egyenes út a legtisztább, beszélj vele arról, hogy mit érzel, mit szeretnél tőle. Április óta ismerkedtek, azért ez már elég hosszú idő ahhoz, hogy valami történjen. Nekem így a leírásból önmagában nem tűnik ki, hogy lenne másik nő, de nyilván te ismered, te érzed a szituációt. Először szerintem találd ki, hogy te mit szeretnél, aztán beszélj vele. Én nem vagyok annak a híve, hogy nőként folyamatosan a megközelíthetetlen obeliszket kell játszani, akiért küzdeni kell minden percben. Megalázkodni nyilván nem kell, de nyugodtan elmondhatod te mit szeretnél, mit vársz egy kapcsolattól. Ha neked fontos, hogy együtt töltsétek a szülinapod, azt is mondd el. Ezek a játszmázások nem visznek előre, csak mindenki rosszul érzi magát tőle. Beszéljétek meg, hogy hányadán álltok egymással.
dec. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos szerintem is lehetnek ott más nők a háttérben. Ettől függetlenül a leírtak alapján jól elvagytok. Inkább az a baj hogy nem beszéltétek meg mi van közöttetek, én ezt tartanám a legfontosabbnak. Azt kellene kiderítened, hogy ő most egy párként tekint rád vagy csak úgy el van veled most és még másokkal is esetleg..nehogy félreértsétek egymást és nagy koppanás legyen a vége. 🙄
dec. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

De hiszen én elmondtam, hogy mit szeretnék és arra érkezett ez a rövid semmit mondó válasz.


Egyébként meg párkapcsolatot akar, hiszen becézget, meg maga is mondta hogy szerelmet keres és érzi hogy ami köztünk van azzá fejlődik, akárhányszor megfogja a kezem. Természetes velem lennie. Ezek kedves szavak.


De nekem meg mélybeszelgetések, változatos szex kellene. És így nem tudunk fejlődni... pedig ez részemről egy igyekezet lett volna. Elmondani őszintén mit szeretek, szeretnék vele a szülinapomon.

dec. 8. 09:07
 8/18 anonim ***** válasza:
És te úgy érzed hogy ti most párkapcsolatban vagytok már? Ki lehet ezt jelenteni?
dec. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
85%
Lemondod a randik felét, mély beszélgetéseket szeretnél, de amikor a srác megynyílik, nem reagálsz nagyon semmit. Érthető, ha rád un, Április óta nem léptetek előre...
dec. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Részemről ez még nem párkapcsolat.


És egyébként én le is írtam neki, hogy miben szeretnék fejlődni vele. Azt is hogy az angolomat fejleszteni kellene, többet beszélgetni hogy jobban tudjunk kommunikálni. Tök őszinte voltam...

dec. 8. 09:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!