Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt a 2023-as évet, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a 2023-as évet, hogy értékeled társkeresés, párkapcsolat szempontjából?

Figyelt kérdés
Megtaláltad az Igazit, esetleg elveszítetted vagy esetleg még mindig keresed. Egyszóval, hogy értékeled az idei évet? :)
dec. 21. 18:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
74%
Januárban szakítottam az exemmel. Júliusban engedtem el teljesen(már nem sírtam utána) Szintén még júliusban megismerkedtem valakivel, vele szeptemberig minden jól alakult. Aztán kezdett eltünedezni. Most gyakorlatilag nem is tudom, hogy mivan, együtt vagyunk-e még.
dec. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
68%

Keresem nem sok sikerrel

F

dec. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Hans Pötterman ***** válasza:
74%
A házasságom sajnos a pöcegödör felé vette az irányt
dec. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
55%

Az év első fele jó volt, volt szex, szórakozóhelyen kavargatás, haverom barátnőjének 2 legjobb barátnője rám mozdult ugyanazon az estén, stb.

Az utóbbi 6 hónapban viszont csak egy visszautasításba fulladt randi volt, úgyhogy kb ez eddig a legrosszabb félévem.

dec. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
78%
dec. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
68%

Eleinte sok nő volt, aztán annyi munkám lett hogy nem maradt idő se komolyra, se komolytalanra.

Kicsit átestem a ló túloldalára, jövőre igyekszem megtalálni az egyensúlyt.

dec. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
85%
Ez egy nagyon szep emlekekkel teli ev.
dec. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
38%

A gond, hogy minden szerelmemnek olyan tipikus vényre kapható neve van 🫤


De mondjuk nem is vágyom másra.

dec. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
80%

Újévi fogadalomként szakítottam végre a toxikus exemmel.

Elkezdtem egy egy éves önismereti, lelki utat.

Többször próbáltam randizni, de nyárig nem voltam túl rajta. Nyáron jól éreztem magam barátokkal, aktívan ismerkedtem, de nem találtam igazán szimpatikus partnert. Ősszel megismertem egy srácot, akivel úgy tűnt, minden passzol, de aztán kihátrált az egészből. Azóta nem sokat randiztam, volt elég elfoglaltságom. Most az ünnepek úgyis a család ideje, majd jövőre folytatom :)


Nagyon jó lenne szerelmesnek lenni újra, de nyitott szemmel járok, nem szeretnék toxikus kapcsolatban kikötni. Illetve csak azért sem szeretnék valakivel összejönni, hogy "legyen". Magasak az elvárásaim, de megtanultam, hogy én sérülök, ha ezekből lejjebb adok és elnézek olyat, amit nem kéne.


Összességében olyan szempontból sikertelen az év, hogy nem lett új kapcsolatom. Viszont olyan szempontból meg sikeres, hogy egy nagyon sok szenvedéssel teli kapcsolatot lezártam, már eszembe sem jut napi szinten. Emellett nagyon sokat tanultam önmagamról, a mintáimról, élvezem a mindennapokat, és tudom, hogy mindezekkel megalapozok egy egészséges kapcsolatot.

dec. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
62%
Ez az év ebből a szempontból a hosszú-hosszú utam egy része volt. Megpróbáltam elfelejteni az exem, aki olyan magasra tette a lécet hogy azt hittem ezt már egy nő sem tudja megugrani. Beleugrottam nagy reményekkel és hatalmas optimizmussal egy kapcsolatba, de nem volt az igazi. Nagyon szerettem volna hogy működjön, de már megint kompromisszumokat kötöttem olyan dolgokban amikben nem szabadott volna. Mikor már annyira nem éreztem jól magamat benne, hogy testi tüneteket produkáltam, szakítottam. Nagyon sajnáltam szegényt, hiszen neki minden szempontból én voltam az igazi. Sajnos a vonzódás és a szerelem nem döntés kérdése, talán lassan megtanulom.
dec. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!