Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » RapidRandi 7 percben. Tapaszta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

RapidRandi 7 percben. Tapasztalat, tanács?

Figyelt kérdés

Gondolkodok rajta hogy kipróbálom ezt a "speed dating" dolgot.

Aki nem ismeri, 7 férfi és 7 nő kap 7 percet hogy mindenkivel beszélgessen egy kávézóban.


Ti 7 percben miről beszélgetnétek, mit kérdeznétek a másikról és mit mondanátok el magatokról?


Esetleg van valakinek tapasztalata?


Annyi hogy úgy látom nálunk ilyen csak Budapesten van, én meg vidéki vagyok, ami gondolom rontja az esélyeimet a távolság miatt.

De jobb híján nincs már semmilyen ötletem hogy hol lehetne ismerkedni...


35/F


dec. 30. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
A gomb gyűjteményemet mutatnám meg. Bár elég unalmas alak vagyok.
dec. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok. Voltam többször, és jó, ha tudod, hogy az első kivételével engem mindig hívtak és ingyen kaptam az alkalmat, mert annyira nincs nő. 7 nő sosem volt, de férfiakból megvan a létszám, sőt, 10 férfi is volt már amikor én mentem. Egyébként jó buli, csak arra b.asznak figyelni, hogy a korábbi "randi partnereim" is ott vannak :D És ez így kínos nekem. Igen sajnos ha nem vagy budapesti akkor valószínűleg nem nagyon tudsz párkapcsolatot kialakítani :/ Max ha hajlandó vagy rövid időn belül költözni.


Amiről beszélgetni szoktunk: munkahely, (korábbi) tanulmányok, hobbik, korábbi utazások, kb ennyi fér bele. Nekem mindig volt egyezés, egy vagy kettő, de randiig sem jutottam el senkivel, de ez nem a rendezvény hibája.

dec. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

2es cáfolj meg ha hülyeséget írok.

Szóval magamból kiindúlva, még netes ismeretség esetén is feszengősen vontattan indúl a beszélgetés. Ha tényleg ott van 7 nő 3-4szer egymás után ugyanazokat kérdezni,ugyanazokra a kérdésekre felelni....

dec. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát igen 3. ez igaz :D Ez ilyen sajnos :D
dec. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szegeden is szokott lenni pár havonta
jan. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!