Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a nők állandóan panaszkodna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők állandóan panaszkodnak hogy milyen selejtes a pasi kínálat, miért nem maradnak egyedül, vagy kezdenek inkább nőkkel?

Figyelt kérdés
F/33
dec. 30. 21:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
52%
Egyedül maradnak ők egy macsekkal.
dec. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%
Nekem van párom, de ha nem lenne inkább egyedül döglenék meg a kedvenc vibrimmel. :)
dec. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
4%
Mert az ilyenek aztt hiszik magukról, ők a legtökéletesebbek a világon és mindenki csak értük epekedik.
dec. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
92%
Az a szomorú, hogy sok esetben igazuk van és rengeteg olyan férfi van aki egy jellemtelen (pina)vércse.. Sokszor én szégyellem a pofám, hogy némely férfitársaim mire meg mikre nem képesek és mennyire szánalmas viselkedést produkálnak.
dec. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
dec. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
92%
A macsek a legjobb választás. Mindjárt kettő is. 😍
dec. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Egy szóval nem panaszkodom, viszont az egyedüllétet választottam és imádom. (Nincs macskám, nem szeretem őket 😁)

De muti már, hol vannak ezek a panaszkodó nők, mert én itt mindig csak síró kisfiúkat látok.

dec. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül maradok. Ha megkérdezik, miért nincs párom, faarccal elmondom, hogy selejtesek. Aki érzékeny, veheti ezt panasznak.
dec. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Heteroként nőkkel barátkozáson kívül nem tudok mit kezdeni. Maradok egyedül, cica is van, kutya is. De ez végül is egy kényszeregyedüllét... Nyilván nem erre vágyik az ember, hanem egy számára megfelelő, vele passzoló társra, így nem gondolnám érthetetlennek vagy indokolatlannak, ha olykor előfordul némi panasz.
dec. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Mi ez a kérdés?

Napjában 2-3 kérdés szokott lenni ami meg arról panaszkodik, hogy a nők miért ávlasztják az egyedüllétet inkább a ló helyett szamár pasik helyett.


Ti, sikertelen pasik, beszéljetek már egymással és jussatok közös nevezőre, hgoy akkor most mit is gondolnak meg tesznek a nők!

dec. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!