Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy fiú ezt írta nekem, erre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lunaaa13 kérdése:

Egy fiú ezt írta nekem, erre mit reagáljak?

Figyelt kérdés
Egy fiú elhívott randizni és én igent mondtam, mert nem akartam megbántani, de nem tetszik. Most meg azt írja, hogy nagyon várja a szerdát(akkor lenne a randi). De én nem várom... Most kamuzzam be, hogy én is várom, vagy mit reagáljak erre???

#randi #szerelem #üzenet #szerelmikérdések #mitreagáljak
jan. 1. 19:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne találkozz, ha nem akarsz.
jan. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
24%

En adagolnám az enyhitést.

Hogy pl ne gondold tul én csak sima baratilag gondoltam.

Vagy csak 5 percem lesz mert aztan megyek mert hivott egy pasi bulizni..

Meg ilyeneket aprankent adagolnék

jan. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
97%
Mondd meg neki, hogy meggondoltad magad és nem akarsz menni. Túl fogja élni, elhiheted. Jobb mintha hülyítenéd csak a nyomorultat.
jan. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
76%

Ezzel a nem akartam megbántani a végtelenségig el lehet hazudgálni.

A végén ezzel a stratégiáddal azon kapod magad, hogy házasok vagyok és a 3. gyereket várod tőle, miközben te még randizni se akartál volna igazán vele.

jan. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
92%
Mielőbb jelezd neki, hogy te ebbe nem látsz bele többet.
jan. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
88%
Jah, jogos, amit 4-es ír. Nem akarod megbantani, aztán majd osszejossz vele a konfliktuskerulesed miatt? Elobb-utobb szint kell vallani.
jan. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
A randit majd megoldom viszont tényleg nem tudom, hogy hogyan válaszoljak arra, hogy várja a szerdát
jan. 1. 20:00
 8/22 anonim ***** válasza:
85%
Mondd le, mi mást?
jan. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%

Mondd el neki hogy te meg nem várod a szerdát mert elhívott randira 1 olyan valaki akit a hátad közepére se kivánnál.

hátha leesik neki...

jan. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
46%
Megmondod baratilag jottel,de nem akartad megbantani. A legelejen kozold. Fizesd a reszed , igy jelzed is hogy lehuzni se akarod..
jan. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!