Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány akivel találkozga...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel találkozgatok, nem volt még senkije idősebb kora ellenére , viszont én lehet épp ezért nem érzek iránta semmit?

Figyelt kérdés
Idősebb lány 26 éves, nem is arról van szó hogy csúnya csak nagyon introvertált és még nem volt senkije, csak a sokadik randi után engedte a csókot és érzésre most csókolózott először joggal nem alakult ki bennem semmi érzés még? Ha megtörténne az első együttlét lehet hogy picit bátrabb lenne? Nekem ez így kicsit kevés ennyi idősen, főleg a 15-20 találkozó után is csak egyszer volt csók, vagy elképzelhető hogy ő sem úgy érez felőlem még biztosan. Tapasztalatokra lennék kíváncsi, köszönöm a válaszokat.
jan. 3. 10:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függetlenül, hogy tapasztalatlan és csak egy csók történt ha téged tényleg érdekelne, sőt szerelmes lennél türelmesen várnál rá míg kész szintet lépni. Szóval hiába fekszik le veled te nem fogsz beléesni egyáltalán. Maximum bebeszélnéd majd magadnak hiszen végre megkapnád, vagy a szex okozta érzések lépnének képbe, de igazából az elmúlna egykettőre. Tehát inkább offold és keress más nőt.
jan. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha bejönne a lány, nem érdekelne, hogy tapasztalatlan. Ha nem jön be, akkor hagyd.
jan. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jól éreztem magam vele, de nem alakult ki több a kedvelem érzéstől hiába nevettünk nagyon sokat valahogy a sokadik találkozó után arra gondoltam hogy semmi érzékibb nem történt köztünk.
jan. 3. 10:46
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
Adj neki még egy esélyt, akkor majd elválik. De neked kell tudni, hogy mit érzel.
jan. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem érzel semmit több találkozó után se, szex után se fogsz hidd el! Nincs meg a kémia kérdező, érted?
jan. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azt hiszem kezdem érteni hogy csak bebeszéltem magamnak hogy majd az együttlét után picit karakánabb lesz , köszönöm.
jan. 3. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!