Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hány randi után van járás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány randi után van járás? Nálatok hányadik randitól volt, hogy már jártok? Esetleg hányadiknál volt csók?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy vannak akik már az első randin csókolóznak, sőt szexelnek is.

Nem hiszem, hogy egy kis beszélgetés után nagyon megismerné az ember a másikat, de persze van ilyen.


Viszont nyilván az sem normális, hogy az 5. vagy 6. randin sincs még csók.


Nálatok ez, hogy volt?

Hány randi után mondtátok, hogy jártok?



jan. 3. 15:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Változó, nekem csók kb. a 2. randi végén ideális, szex mondjuk 5-6. randi, járásra pár hét után kérdeztek rá eddig a pasik.
jan. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

Nekem se randifüggő. En akkortol nevezem járásnak ha már egyutt megyunk baratokhoz rokonokhoz együtt van életunk, mindenki párként kezel már minket.


Es nem is randialapon jottem össze.

Volt ahol stoppoltam felvettek pasik, egybol vittek haverokkal is tópartozni (nem haza..)és már helybol ugy volt vele a banda mindenki hogy mi egyutt vagyunk, mikor még szex csók se volt es először láttuk egymást. De amikor megazavitt már azt is tudta hol lakom masnap is jött ertem már.

Mentünk nyári ejszaka is pokróc borral is tavak mellé és még ott sem a szexre ment rá.

Az első puszit a hasamra kaptam mégcsak nem is szájra.


Fokozatosan lett minden felépitve úgy hogy 1.naptól pár voltunk.


Másik

jan. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

*másik barátommal se ugy jottem ossze hogy na randi 1 randi 2 forgatokönyvek. Meg ilyen azta elhivott meghivott x órakor talalkozunk mit vegyek fel.

Hanem ahogy az élet zajlott összesodrodtunk aztán összefonodott az egész magátol. Es szerelemből volt szex es nem ugy hogy na már x napja hete ismerem pipa, voltunk már moziban pipa, megcsókolt pipa, jöhet a szex mert a szakirodalomban ez van.

jan. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
Csók volt első randin, szex csak pár héttel később. Azelőtt kérdezte meg, hogy együtt vagyunk-e. Ez kb a 6. randi volt
jan. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%
Majd 3 hónapig ismerkedtünk
jan. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%

Mi netes társkeresőn ismerkedtünk meg lassan 14 éve. 2,5 hétig csak ismerkedtünk, beszélgettünk. Az első randi olyan volt, mintha már az 5. lenne. Volt csók többször is, a végén kézen fogva sétáltunk a szigeten, aztán úgy kísért a vonathoz egy majd egésznapos randi után. Csókkal köszöntünk el.

Aztán éjszaka kb 3ig még neten is beszélgettünk. Bevallom én kérdeztem rá, hogy akkor ez az egész mit jelent neki, hogy érzi, szeretne e kapcsolatot, és nagyon határozottan igent mondott:)Ő is megkérdezte, hogy én szeretnék e, én is igent mondtam:)

Szóval az első randink napja hivatalosan az évfordulónk is.

Utóbb kiderült hogy neki egyértelmű volt, hogy egy pár vagyunk, én pedig elmondtam hogy azért voltam bizonytalan az érzéseit illetően, mert már nem egyszer voltam hasonló szituációban ( jól sikerült randi, sok beszélgetés, csókok) aztán a másik fél utólag mégis azt közölte hogy nem akar semmit. Már aki vette a fáradtságot, hogy utána még beszéljünk legalább neten, és nem felszívódott. Mert olyan is volt.

Az első szex a fent említett párommal, egyébként 2 héttel később volt, a 3. randin, fél éves kapcsolatban meg is kért, és rá 1 évre össze is házasodtunk:)

jan. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Első. Csók már előtte is volt.
jan. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%
#6 de irigyellek ezért. Én utoljára talán tinikoromban éreztem ilyen kölcsönös rajongást valakiért. Azóta inkább vagy részemről van meg a rajongás, vagy a pasi részéről, de ilyen kölcsönös kb. soha.
jan. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%
8. Ari vagy, köszi:)
jan. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
74%
Mi már ismertük egymást egy közösségből, nehéz elkülöníteni, hogy mi minősült randinak és mi nem. Mindenesetre volt egy előre megbeszélt baráti találkozónk kettesben, amolyan puhatolózás, hogy lehet-e ebből több is. A következő találkozásnál volt csók, lényegében akkor beszéltük meg, hogy belekezdünk valami kapcsolatféleségbe, aztán majd látjuk, mi lesz. A következő már egyértelműen randi volt, csókolózós, romantikázós. Szex a következőn volt. Ennek lassan 9 éve...
jan. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!