Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 30-40közöttiek! Ki milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-40közöttiek! Ki milyen társkeresőt használ? Tinder és a Baddo-n kívül?

Figyelt kérdés
jan. 4. 16:30
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
86%

10: ja és bónusz: a koráról is hazudott, úgy 7-8 évvel fiatalabbnak adta ki magát, pedig egyáltalán nem tűnik fiatalabbnak, csak azt hiszi magáról. 😀

Én jót mulattam, de a családját sajnálom. 😞

jan. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
11- jájj, ez a magát 30-nak érző és annyinak is kinéző, csak papíron 40-es? :D ezt ismerem.
jan. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
82%
Csak élőben ismerkedek.
jan. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Mindegy mit használsz ugyanolyan eséllyel futsz bele kritikán aluli alakokba. Az Fb társkereső hátránya, hogy match esetén azonnal látja az adatlapodat és ha mégsem alakul úgy a dolog ahogy szeretnéd akkor nehezebb utána megszakítani vele a kapcsolatot mert "mindent" látni fog rólad (neved, munkahelyed, ismerőseid, bejegyzéseid stb.).
jan. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
87%

"meg néhány önmagát tisztes, kereszténykonzervatív családapaként aposztrofáló házas ismerősömet"


Ez a hölgyek oldalán is igaz.


Valaki minél nagyobb kereszténykonzervatíverkölcscsőszősanyaszuperfeleség képet fest magáról, annál valószínűbb, hogy bármire is kapható.


1.5 éven át járt hozzám lazíani egy házas lány barátom, akirő a FB alapján azt gondolnád, hogy egy f@pin@, akinek csak a hit számít, és olyan erkölcsi magasságokból posztol, hogy Jézus hozzá képest egy bűnös lélek.


Aztán egy napon egy közös ismerősünk kérdezte, hogy nem tudok e róla valamit, mert nem éri el, szó-szót követett, és kiderült, hogy van "sógor" is, aki kezelgette...


És hidd el, tudok másik esetet is :)

jan. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyet, a való életben szoktam csak ismerkedni, nekem eddig mindig így volt.

Egyetem, könyvtár, hotel, edzőterem, park, vonat stb.

jan. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Én 34 éves nő vagyok, Bumble-t használok (ez olyan, mint a Tinder, csak párbaállás után a nőnek kell először írnia - azt hallottam, itt értelmesebb férfiak vannak és gondoltam, próbáljuk ki a kezdeményezést, lássuk át, milyen általában a férfiaknak). Pár hete vagyok csak fent, így még nem tudom eldönteni, nekem mennyire válik be hosszútávon. A tapasztalatok, amiket összegyűjtöttem:

- a férfiak sem írnak vissza feltétlenül, sőt

- a férfiak között is van, aki hajlamos ghostolni

- a férfiak között is van olyan, aki egyszerre több nővel ismerkedik (és nemcsak beszélget, randit is szervez, és örülhet a nő, ha van olyan korrekt, hogy visszamondja a randit, ha a másik, akinek a leginkább örült volna, beadja a derekát)... és nem, ez nemcsak a top 10es külsejű férfiakra jellemző

tehát nem az a helyzet, hogy a férfiak szentek, és csak a nők megbízhatatlanok (mint ahogy sok férfi terjeszti fórumokon)

- nem tudom, női részről milyen a felhozatal, férfirészről viszonylag kevés a korban hozzám illő (vagy pontosabban a feldobott férfi profilok nagy része 30 alatti)

jan. 8. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

" a férfiak között is van olyan, aki egyszerre több nővel ismerkedik "


Ez miért baj?


Egy áltag randi úgy néz ki, hogy minimum 1-2 hét, mire összejön egy személyes találkozás. Minimum 1-2 újabb hét (de simán 1 hónap is), mire kiderül, hogy akkor most "legyünk csak barátok" a hölgy részéről, vagy lesz valami (volt nő, aki a 9. randin mondta, hogy ő igazából nem érzi, hogy ebben több van).


Amikor kiderül, hogy nem lesz semmi, akkor időbe telik, mire találok valakit, akivel ismét ismerkedni kezdek, tehát van holtjáték is két próbálkozás között.


Egy évben van 52 hét, 12 hónap. Ha szigorúan 1 nővel ismerkedem csak (és itt az ismerkedésen a hangsúly, tehát senki nem köteleződött el semmi felé), akkor kb 6-10-12 nővel fogok megismerkedni egy évben.


Bocs, de nincs 30 évem arra, hogy megtaláljam az "igazit", ha évi 6-8 nővel tudok egyáltalán randizgatni _maximum_

jan. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Nem baj, csak folyamatosan olvasom itt a pasi nyekergéseket, hogy a nők mekkora suttyók, hogy nem válaszolnak vissza mindenkinek meg "hitegetik őket", mert kiderült, hogy mással is beszéltek. Illetve ahhoz is hozzátartozik, hogy valaki miért nem találhatott esetleg párt magának akkor sem, ha sokan lájkolták vissza, ha belefut egy csomó ilyen esetbe, hogy ő csak 2. vagy a 3. opció.
jan. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

19: szerintem azzal nincs baj, ha az ember ésszel csinálja a több emberrel ismerkedést.



Viszont a többség rabjává válik az egésznek.


Belekezd valakivel az ismerkedésbe, összejön a randi, de pont aznap reggel ráírt egy másik ember, így aztán már a találkozóra is úgy megy el, hogy közben azon pörög, vajon a másik, az ismeretlen, akit még csak most talált nem e jobb választás.


Így annak akivel éppen találkozik, már csak részleges figyelem jut, hiszen közben azon pörög, hogy vajon milyen a másik.


És mire a másikkal pár nap múlva eljut egy találkozóig, kezdődik az egész elölről, mert addigra jön egy harmadik, egy negyedik, egy sokadik.



Másrészt a hülyítés nem egyenlő azzal, ha több emberrel beszélgetsz. A hülyítés az, amikor valaki csak az egóját tuningolja, nem akar kapcsolatot, legalábbis nem veled, de azért jól esik neki egy kis szórakozás, udvaroltat magának.



Én simán ráírok 3-4 nőre, beszélgetek velük, akár találkozom is, ezzel semmi gond. 5 randiból 4 úgyis azzal végződik, hogy köszi, jó arc vagy, de ennyi, nincs meg a szikra. Az egy másik kérdés, amikor valakivel komolyra fordul. Onnan nincs több vas a tűzben. De ezt lehet érezni, hogy itt tart e már az ismerkedés

jan. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!