Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tudom mit csináljak? Te...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit csináljak? Te mit tennél a helyemben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy elég gáz szituban vagyok, és kíváncsi vagyok ti mit tennétek?

Májusban matcheltünk a tinderen az illetővel. Mivel elég sok közös témánk volt pár napra rá már messengeren folytattuk a beszélgetést. Nekem elég szimpatikus volt,de sajnos találkozásra nem került sor. Akkor az életem eléggé a feje tetejére volt állva, és őt nem akartam ebbe belekeverni.

De ez miatt ő úgy gondolhatta nekem nem annyira szimpatikus. Így azóta nem igazán beszélgettünk.Viszont én nagyon kíváncsi vagyok rá , mostanaban egyre jobban. Tudom, elég gáz ez a szitu, de te mit tennél a helyembe? Felvennéd vele a kapcsolatot újra?


Válaszod előre is köszönöm 😊



dec. 21. 23:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Próba, szerencse. De azért készülj fel rá. hogy könnyen elutasítás lehet belőle.
dec. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Írd le neki, hogy mostanában gyakran eszedbe jutnak a beszélgetéseitek, és milyen jó lett volna korábban találkozni, de sajnos az életed egy káosz volt akkoriban, de hála az égnek, megoldódtak a gondok, és ha van hozzá kedve, jó lenne találkozni. Nagyjából ennyit írnék, aztán a többi már úgyis rajta múlik.
dec. 22. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
23%
Ha akkor nem tudtad elmondani, akkor most mit vársz?
dec. 22. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Írd azt amit #2 írt. Ez a legegyenesebb és leghelyesebb választás.


Amúgy ezt már akkor közölnöd kellett volna vele, hogy nagyon a feje tetejére van állva az életed és nem vagy olyan állapotban, hogy nyugodtan állj hozzá egy találkozóhoz.


Mert ha szó nélkül tűntél el,majd hirtelen visszajössz, úgy hat, mintha mással ismerkedtél volna, de nem jött össze, így ő a B lehetőség. Ezt pedig nem szeretik az emberek.

dec. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!